Zatemňovací rolety Blackout

zatemňovací rolety Blackout

Zatemňovací rolety Blackout na míru

Pro naprostý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety blackout ideálním řešením. Poskytují téměř úplné zatemnění před nežádoucím slunečním zářením, ale také snižují redukci šumu, aby vás při odpočinku nerušil žádný vnější hluk. Zatemňovací rolety také obsahují tepelnou ochranu, která reguluje teplotu v místnosti po celý rok, takže budete vždy v pohodlí.

Látkové zatemňovací rolety na míru jsou k dispozici v řadě vzorů a stylů, od jednoduchých barevných provedení až po jedinečnější dekorativní kousky s motivy. Pro jednoduchý, ale klasický design můžete použít elektrické zatemňovací rolety. Tyto bezdrátové rolety jsou přátelské k dětem a snadno se používají, což znamená, že každému oknu v domě můžete přidat praktičnost a styl. Zákazníci milují bílou zatemňovací roletu, která je k dispozici v různých šířkách a v matném provedení vhodném pro jakýkoli dekor.

Pro něco trochu jiného můžete zvolit na výběr také zatemňovací římské rolety. Ty jsou navrženy tak, aby se při vysunutí rozevřely a při zasunutí sklopily, čímž se vytvoří stylový vrstvený design při srolování a nepoužívání. Zatemňovací římské rolety přicházejí v různých vzorech, včetně neutrálních barev. Na výběr máte také řadu zatemňovacích žaluzií a vertikálních žaluzií, abyste dosáhli podobného efektu s odlišným vzhledem.

Zatemňovací rolety látkové do dětských pokojů jsou praktickým doplňkem každého dětského pokoje, kde zajistí, že se jim bude pohodlně spát, bez nežádoucích světel, hluku a studeného průvanu. Tepelné zatemňovací rolety dodávají těmto dětem zvláštní ochranu navíc.

Látkové rolety určené pro dětské pokoje jsou vyrobeny v neutrálních, uklidňujících tónech, jako jsou světle modré, šedé a krémové, které jemně uklidňují vaše dítě. Pro malé děti je řadu dětských zatemňovacích rolet v zábavných barvách a designech.

zatemňovací roleta s vodicími lištami

Zatemňovací roleta s kazetou a vodícími lištami dokonale kombinuje inovativní řešení, funkčnost a jedinečnou estetiku.

Detail
zatemňovací roleta na rám okna

Zatemňovací roleta Maestra je v hliníkové kazetě s krycími lištami. Je částečně přišroubována a částečně přilepena.

Detail
zatemňovací rolety bez vrtaní

Zatemňovací rolety bez vrtání

Rolety bez vrtání nevyžadují žádné vrtání ani šroubování, což znamená, že okenní rámy zůstávají nepoškozené, a instalace je rychlá a velmi snadná.

Tento inovativní a flexibilní systém zatemňovacích rolet Blackout byl navržen, aby se plně integroval do všech moderních oken, včetně výklopných, otočných a dveří. Žaluzie nebo roleta úhledně zapadne do rámu vašeho okna nebo dveří jednoduše bez nutnosti zajišťovacích šroubů.

zatemňovací látkové rolety Blackout

Látkové zatemňovací rolety

Zatemňovací látkové okenní rolety jsou vynikajícím řešením pro ty, kteří chtějí zaručit tepelnou pohodu. Látky snižují intenzitu pronikání slunečního záření, čímž je interiér méně teplý. Je to skutečný dar z nebes v letních dnech, kdy jsou venkovní teploty velmi vysoké.

Je třeba zmínit, že popsaný druh látky se používá i v zimě. Díky tomu můžete snížit energetické ztráty a tím minimalizovat množství účtů za vytápění. Určitě uspokojí lidi, kteří jsou ekonomičtí a hledají osvědčená řešení.

  • 100% zatemňovací látkové rolety na první pohled připomínají klasické látky, ale má další vrstvu gumy. Je to ona, kdo omezuje průnik slunečního světla do místnosti. To se samozřejmě promítá do nižší teploty v bytě. Je to efektivní způsob, jak snížit teplotu v interiéru o několik stupňů Celsia. Je třeba poznamenat, že navrhované látkové rolety mají na obou stranách barevnou vrstvu, takže si nemusíte dělat starosti s vizuálními vlastnostmi. Je to opravdový zážitek pro ty, kteří ocení efektivní design.
  • Stříbrná látka – má stříbrně zbarvenou tepelně izolační vrstvu. Rolety vyrobené z předloženého materiálu jsou nejčastěji vybírány pro interiéry vystavené na jih. Struktura látky je velmi jednoduchá. skládá se z vrstvy polyesterové látky, gumy a stříbrného povlaku.
rolety den a noc blackout

Rolety Den a noc blackout

Zatemňovací rolety na okna den a noc jsou relativně novým přírůstkem na trhu, přesto se stávají stále oblíbenější alternativou k záclonám a tradičním roletám. Kombinace aspektů rolet a žaluzií umožňuje blackout roletám den a noc úplnou kontrolu nad světlem v místnosti a poskytuje různé možnosti stylu.

Díky své schopnosti poskytovat soukromí a současně propouštět světlo do místnosti jsou všestrannou možností, která vám umožní získat to nejlepší z obou světů, což z nich dělá dokonalý kompromis mezi různými styly žaluzií.

Jak fungují

Blackout rolety den a noc fungují na základním, ale účinném systému. Mají dvě oddělené vrstvy látek, které jsou připevněny, přičemž jedna je průhledná a druhá zatemňovací. Jednoduše srovnejte dvě vrstvy látek v různých bodech, abyste dosáhli různé úrovně průhlednosti.

Můžete přímo ovládat úroveň světla propouštějícího do místnosti pouhým nastavením jedné ze dvou vrstev, s možností vytvořit poloprůhledný nebo zcela zatemňující efekt.
Všechny ovládací prvky zůstávají skryty před zraky v horní části rolet, což zajišťuje, že nezhoršují ostré styly denních a nočních rolet.

roleta den a noc Magic box - s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek……….

Detail
látková roleta den a noc Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci.

Detail
roleta den a noc Magic

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující ..

Detail
květinová roleta den a noc VERNAZZA

Luxusní květinová roleta den a noc od Německého výrobce Erfal. Výrazné vzory se hodí …

Detail
roleta den a noc se vzorem Foligno

Látková roleta den a noc se vzorem Foligno nabízí dvě barevná provedení.

Detail
roleta den a noc s vlnkami Lola

Látková roleta den a noc s vlnkami Lola nabízí unikátní provedení pro vaše okna

Detail
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz