Výrobci rolet den noc

výrobci rolet den a noc

Výrobce MHZ

MHZ – německý výrobce nabízí více než jen řešení pro ochranu soukromí a před slunečními paprsky. Léta zkušeností, láska k detailům a inteligentní inovace umožňují vytvořit kvalitní a energeticky úsporné produkty.

Společnost následuje principy udržitelného rozvoje. Díky řemeslnému zpracování a technickým znalostem bude stínící technika MHZ ve vašich interiérech sloužit bez nejmenších problémů.

Výrobce Bematech

Bematech – česká firma specializující se na vnitřní stínění (např. rolety, žaluzie, závěsy). Její den a noc rolety pod obchodním názvem Twintex patří v České republice mezi dlouhodobě nejprodávanější. Firma Bematech působí na trhu stínící techniky od roku 1994 a díky neustálému vývoji může přinášet stále nové produkty interiérového stínění. Již několik druhů speciálních stínících systémů si společnost úspěšně patentovala.

Výrobce Pavon

Pavon – historie jednoho z předních českých výrobců stínící techniky sahá až do roku 1889. Výroba na Broumovsku byla obnovena před 30 lety. Od té doby firma získala spoustu prestižních certifikátů a přinesla na trh řadu inovativních produktů, které se mohou bez obav rovnat zahraniční konkurenci. Pro mimořádný komfort nabízí firma také automatizované stínicí systémy, které lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače nebo smartphonu.

Výrobce ERFAL

ERFAL – německý výrobce rolet nabízí luxusní vnitřní stínění již více než 30 let. V jeho nabídce nalezneme mnoho látkových rolet s různými vzory, které jsou navrženy podle nejnovějších trendů pro interiéry. Vzorníky látek osloví každého zákazníka, který chce vytvořit dokonalý a harmonický design svého domu nebo kancelářských prostor. Nabídka firmy ERFAL vás inspiruje, jak dokonale zastínit okna a vybrat nejnovější trendy v látkovém stínění.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz