Elektrické rolety den a noc

elektrické rolety den a noc

Elektrické rolety den noc do oken

Stahovací rolety den a noc s elektrickým pohonem vám zajistí perfektní pohodlí. Několik rolet doma totiž můžete ovládat jediným stisknutím tlačítka. K dispozici jsou dokonce časovače, které automatizují vaše žaluzie nebo rolety tak, aby se vytáhly a stáhly v nastavenou denní dobu.

Pro ještě větší komfort lze využít ovládání z vašeho telefonu nebo tabletu. Díky tomu jsou elektrické rolety den a noc ideálním řešením pro těžko přístupná okna nebo v domácnostech, které např. z důvodu tělesného hendikepu vyžadují asistenci. Časovač může být také dobrým pomocníkem při odjezdu na dovolenou.

Pohodlné ovládání elektrických rolet

Dálkové ovladače na rolety den a noc mohou být jednokanálové nebo vícekanálové, které si můžete umístit doma dle vaší potřeby. Vnitřní rolety na elektrický pohon lze instalovat na zeď, do stropu nebo do předem vytvořeného kastlíku nad okny. K dispozici je dokonce možnost spojit více rolet s ovládáním na jeden motor (tzv. sdružení rolet).

Interiérové elektrické rolety den a noc jsou vybaveny dvouvrstvou látku s průsvitnými a neprůhlednými pruhy. Stisknutím tlačítka měníte intenzitu světla přicházejícího do místnosti a zároveň můžete mít plnou kontrolu nad soukromím v domácnosti, neboť rolety zabraňují pohledům zvenku. Tento inovativní produkt mění způsob zastínění oken – vypadá elegantně a čistě, ale přitom nabízí maximální praktičnost.

Rolety den a noc s motorem jsou navrženy tak, aby vám poskytly soukromí, světlo i dokonalé zastínění oken 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Převezměte kontrolu nad tím, kolik světla elektrický navíječ rolet propustí do vašeho interiéru. Tuto na první pohled magii obstarává dvouvrstvá látka s průsvitnými proužky, které můžete srovnat přesně podle svých představ.

látková roleta den a noc Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci.

Detail
roleta den a noc Magic

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující ..

Detail
květinová roleta den a noc VERNAZZA

Luxusní květinová roleta den a noc od Německého výrobce Erfal. Výrazné vzory se hodí nejen …

Detail
roleta den a noc Magic box - s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek.

Detail
roleta den a noc se vzorem Foligno

Látková roleta den a noc se vzorem Foligno nabízí dvě barevná provedení.

Detail
roleta den a noc s vlnkami Lola

Látková roleta den a noc s vlnkami Lola nabízí unikátní provedení pro vaše okna

Detail

Pohon na baterie pro rolety den a noc

Díky dobíjecímu bateriovému motoru si nemusíte lámat hlavu se zapojováním kabelů ani složitou instalací. Svou novou roletu na baterie tedy připevníte stejně rychle a jednoduše jako varianty s ručním ovládáním.

Přísun denního světla můžete kontrolovat stisknutím tlačítka na programovatelném dálkovém ovládání. Pomocí jediného ovladače můžete zvednout nebo spustit jakoukoli elektrickou roletu, případně všechny najednou. A vůbec přitom nemusíte vstávat z vyhřáté postele nebo pohodlného křesla u televize, ovladač totiž funguje kdekoliv ve vaší domácnosti.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz