Roleta den a noc s vlnkami Lola

roleta den a noc s vlnkami Lola

Název: Roleta den a noc s vlnkami – 3D
Možná použití: Na stěnu, do stropu, do výklenku
Vlastnosti: Jedinečný vzor – Německý výrobce MHZ
Barvy látek: výběr ze 3 barevných provedení
Maximální rozměry: max. Šířka 250 cm , max. výška 260 cm
Ovládání: nekonečný řetízek, elektrické ovládání
Jiné:  manuální nebo dálkové ovládání
Cena: od 6 507,- Kč bez DPH

Roleta den a noc s vlnkami - 3D

Látková roleta den a noc s vlnkami Lola nabízí unikátní provedení pro vaše okna.

Až do uvedení exkluzivního designu LOLA na trh od Německého výrobce MHZ se kolekce dvojitých rolet vyznačovaly jednoduchými pruhovými vzory, které se střídaly mezi průhlednými a neprůhlednými. S novou technikou tkaní takzvanou Scherliho technikou – uspěla reinterpretace dvojité rolety se sofistikovanými 3D efekty.

Různým nastavením dvojitých závěsů vytváří MHZ exkluzivní design LOLA sofistikované 3D efekty a fascinující světelné vzory na okně a v místnosti. Na základě úspěchu této průkopnické inovace společnost MHZ rozšířila kolekci o další čtyři exkluzivní designy.

O roletách den a noc MHZ

Současný trh s interiérovou stínící technikou nabízí mnoho možností. Dnes se již nemusíte spokojit s klasickými žaluziemi, ale můžete oživit svoji domácnost pomocí moderních rolet den a noc. Přední německý výrobce MHZ působí na trhu již mnoho let a s jejich roletami vytvoříte jedinečnou hru světel a stínů i u vás doma.

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

roleta s vlnkami v interiéru

Vyrobeny s milimetrovou přesností

Rolety den a noc nejsou žádný prefabrikát. Nemusíte se obávat, že máte atypickou velikost oken. Každý zákazník dostane vytvořenou roletu na milimetr přesně, takže oknu nebo francouzským dveřím padne jako ulitá.

Běžné varianty rolet den a noc jsou opatřeny půlkruhovou kazetou nebo jednoduchým nosným profilem v bílé nebo stříbrné barvě. Na přání může být roleta dodána s desénovou technikou v nerezovém provedení, která se hodí do moderních interiérů a zaujme na první pohled svým neotřelým designem.

Veškeré vyměřování a následnou montáž zajistí naše firma. Přijďte nás navštívit nebo se sejdeme u vás doma a vymyslíme řešení podle vašich představ.

Stylové řešení

Dávno odzvonilo nudným jednobarevným roletám. Teď máte na výběr ze 140 barev stínících látek a různých geometrických vzorů. Některé vzory připomínají spíše působivé umělecké dílo než stínící techniku. Nebojte se popustit uzdu fantazie a dodejte vašemu interiéru šmrnc.

Kouzelně budou na slunci působit vlákna s kovovým leskem. Předveďte se před svými klienty a vybavte svoji kancelář elegantní stínící technikou nebo se odvažte a doplňte svůj interiér o skutečně jedinečný doplněk v podobě desénových rolet den a noc.

Ovládání

Ovládání rolet den a noc si můžete zvolit dle svých preferencí a finančních možností. Na ovládání nešetřete, nechcete vystát důlek při stahování všech rolet v domě a určitě máte lepší věci na práci než po ránu vytahovat rolety.

Jednoduché řetízkové ovládání

Nejjednodušší a nejlevnější volbou je manuální ovládání na řetízek. Doporučujeme jej do menších prostor, bytů nebo kanceláří. Nespornou výhodou je samozřejmě cena, na druhou stranu musíte oběhnout všechna okna a nastavit si intenzitu ručně, což je po nějakém čase poněkud otravné.

Elektrický pohon bez starostí

Díky elektrickému ovládání rolet den a noc už nebudete muset vylézat z postele, když zapomenete zatáhnout rolety. Stačí mít po ruce dálkové ovládání. S tichým motorem Somfy IO vás nebude rušit otravné vrčení. Elektrické rolety jsou skvělou volbou do větších domů a komerčních prostor.

Rolety na baterie

Toužíte-li po roletách, ale nechce se vám rozsekat půl domu kvůli elektrice, tak jsou rolety na baterie tím pravým. Integrovaná baterie vydrží až pět let, protože energii využívá pouze při posouvání rolet. Ideální volba do novostaveb nebo domů po rekonstrukci.

Mobilní telefon a chytrá domácnost

Chytrá domácnost je v současnosti hitem a zjednodušuje svým majitelům život. Díky aplikaci si snadno nastavíte stahování rolet v určitou denní dobu nebo v závislosti na počasí. Skvělá ochrana proti zlodějům, protože stále dům stále vypadá, jako by v něm někdo byl.

Jak fungují rolety den a noc

Rolety den a noc fungují na snadném a přesto geniálním principu. Vše je jednoduché a výsledek působí elegantním a nadčasovým dojmem.

Geniálně jednoduché a promyšlené

Střídavé uspořádání průsvitných a neprůsvitných pruhů umožňuje plynulou regulaci propouštěného světla do místnosti. Průsvitná látka okno nijak nestíní a neprůhledná látka propouští světlo na základě zvolené gramáže. Čím vyšší je gramáž, tím méně světla propustí. Obě látky jsou zasazeny do pevného silonu a nevisí jen tak volně ve vzduchu.

Posouváním rolety se pruhy střídavě překrývají. U klasických žaluzií je průchod světla ovlivněn úhlem lamel, ale u rolet den a noc hraje roli velikost mezery mezi průsvitnou a neprůsvitnou látkou. Stejně jako u žaluzií i zde je možné roletu vysunout nahoru do kazety a tím okno zcela odkrýt.

Cena

Každá roleta den a noc je vytvořena přesně na míru a do celkové ceny se promítá nejen velikost rolet, ale také jejich provedení.

Výsledná částka je dána velikostí oken a výběrem nadstandardních prvků. Můžete se spokojit s běžným vzhledem kazety, ale můžete si samozřejmě připlatit za designovou kazetu nebo konzoli. Na výběr máte také 140 typů látek, které jsou seřazeny do několika cenových skupin.

Celková cena je individuální a každému zákazníkovi je vytvořena nabídka na základě jeho specifických požadavků. Kontaktujte nás a vymyslíme spolu řešení přesně podle vašich představ a finančních možností.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz