Rolety den a noc na rám okna

Vyberte si

Vyberte si roletu

Pokud jste se rozhodli si do své domácnosti nebo kanceláře pořídit žaluzie a rolety den a noc na rám okna, čeká vás výběr vhodného typu provedení. Lámat hlavu si nemusíte ani v případě, že hledáte roletu den a noc na vyklápěcí okno či na ventilačku – i takové modely lze na trhu sehnat. Použití okenního stínění pro vnitřní montáž dodá vašim oknům čistý a uhlazený vzhled, ale zároveň vám umožní chytře regulovat množství denního světla v interiéru.

V případě okenního rámu s dostatečnou hloubkou zasklívacích lišt můžete zvolit rolety den a noc v kazetě mini s krycí lištou na rám okna. Nemusíte se bát, že by minikazeta nějak narušovala design místnosti – na výběr je několik barevných provedení. Roleta den a noc pro uchycení na rám plastového nebo dřevěného okna tedy představuje moderní a praktické řešení.

Pokud jsou okna příliš mělká (méně než 12 mm), je třeba zvolit stínící systém k zavěšení nebo nalepení s vodící lištou. Mezi jeho výhody patří velmi snadná instalace a bezproblémový přístup k oknu.

roleta den a noc maestra

Roleta den a noc Maestra je v hliníkové kazetě s krycími lištami. Je částečně přišroubována a částečně přilepena.

Detail
závěsná roleta den a noc Jazz

Závěsná roleta den a noc Jazz je primárně jedinečná. Po látce běží střídavé průhledné a neprůhledné pruhy.

Detail
nalepovací roleta den a noc Maestra Profil

Nalepovací roleta den a noc Maestra Profil je v hliníkové kazetě s vodícími lištami. Roleta se lepí na okenní rám

Detail

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz