Roleta den a noc Maestra

roleta den a noc maestra

Název: Roleta den a noc Maestra s krycími lištami
Možná použití: Na rám okna, do okenního rámu
Vlastnosti: Hliníková kazeta 34 mm
Barvy látek: výběr z 24 barevných provedení
Maximální rozměry: max. Šířka 180 cm , max. výška 250 cm
Ovládání: nekonečný řetízek
Jiné:  připevnění k okennímu křídlu
Cena: od 1884,- Kč bez DPH

Roleta den a noc s krycími lištami

Roleta den a noc Maestra je v hliníkové kazetě s krycími lištami. Je částečně přišroubována a částečně přilepena.

Hliníková kazeta je pomocí šroubů přišroubována k zasklívacím lištám okna. Je důležité, abychom kazetu nešroubovali k rámu okna, ale k zasklívacím lištám.

Je to důležité, protože díky tomuto řešení neztratíme záruku na okna. Zasklívací lišty jsou vyměnitelným prvkem okna, a lze k nim přišroubovat rolety. Boční vedení je lepeno vysoce kvalitní oboustrannou lepicí páskou.

Ovládání je řešeno pomocí řetízku, který je spojen s mechanismem pro zvedání a spouštění žaluzie a rolety, takže automaticky nemůže spadnout. Barva řetízku se přizpůsobuje k barvě kazety a krycích lišt. Z důvodu bezpečnosti dětí jsou všechny rolety den a noc Maestra vybaveny dětskými bezpečnostními pojistkami.

Materiály, ze kterých je naše roleta vyráběna, jsou speciální polyesterové látky určené k jejich výrobě. Vysokou kvalitu látek potvrzují certifikáty. Materiály jsou zcela bezpečné pro zdraví.

Látka rolety den a noc Maestra je potažena speciální impregnací, která zabraňuje vnikání prachu a nečistot do struktury látky. Většina nečistot může být vyčištěna vlhkým měkkým hadříkem namočeným ve vodě. Rolety den a noc se nesmí prát ani žehlit.

roleta den a noc Maestra s krycími lištami detail

Rolety den a noc Maestra zajistí světlo pod kontrolu

Tajemstvím rolet den i noc je jejich netradiční konstrukce umožňující optimální kontrolu nad světlem a soukromí kdykoli během dne nebo v noci. Jeho mechanismus je založen na dvou vrstvách materiálu se střídajícími se pruhy průhledné síťoviny a neprůhlednou látkou jakékoli barvy.

Přesunutím dvojitých rolet vzájemně pomocí řetízku je můžeme nastavit do polohy:

otevřené, díky čemuž bude interiér co nejjasnější

polootevřený, který reguluje množství slunečního světla dopadajícího dovnitř a chrání před pohledem sousedů

uzavřené, které chrání před denním světlem a vytváří intimní atmosféru příznivou pro relaxaci

Praktické a estetické duo rolety

Montáž rolet den a noc Maestra je nejen praktickým, ale i estetickým způsobem zastínění okna. Kombinuje nejlepší vlastnosti klasických rolet a žaluzií. Díky široké škále barev a univerzálnímu designu bude fungovat jak v kuchyni, tak v ložnici, bez ohledu na styl. Pro vaši bezpečnost jsou rolety vybaveny systémem dětské pojistky. Při větším tahu se řetízek automaticky rozpojí.

Látka a mechanismus jsou ukryty v decentní kazetě, což nepříznivě neovlivňuje estetiku celého interiéru.

Výhody rolety den a noc Maestra

  • ideální pro pokoj, kuchyň nebo chodbu
  • kazeta z hliníku se perfektně hodí k oknu, nedeformuje se a nezbarví
  • praktické nalepovací krycí lišty, dokonale drží látku u skla
  • elegantní látka, která vám poskytne větší soukromí
  • montáž – pomocí lepící pásky a šroubů
Čištění a údržba

Látka rolety den a noc Maestra je pokryta speciální impregnací. Zabraňuje ulpívání prachu a pronikání nečistot do struktury látky. Většinu nečistot můžete otřít vlhkým měkkým hadříkem bez použití čisticího prostředku. Látku rolety lze také očistit pomocí válečku na čištění oděvů. Denní a noční rolety nelze prát ani žehlit.

Vyberte si látku

Vyberte si barvu hliníkové kazety

bílá a šedá hliníková kazeta
antracit a hnědá kazeta
sosna a winchester kazeta dřevo dekor
zlatý dub a ořech kazeta dřevo dekor
tmavý dub rustikál a mahagon kazeta dřevo dekor

Jak fungují rolety den a noc

Rolety den a noc fungují na snadném a přesto geniálním principu. Vše je jednoduché a výsledek působí elegantním a nadčasovým dojmem.

Geniálně jednoduché a promyšlené

Střídavé uspořádání průsvitných a neprůsvitných pruhů umožňuje plynulou regulaci propouštěného světla do místnosti. Průsvitná látka okno nijak nestíní a neprůhledná látka propouští světlo na základě zvolené gramáže. Čím vyšší je gramáž, tím méně světla propustí. Obě látky jsou zasazeny do pevného silonu a nevisí jen tak volně ve vzduchu.

Posouváním rolety se pruhy střídavě překrývají. U klasických žaluzií je průchod světla ovlivněn úhlem lamel, ale u rolet den a noc hraje roli velikost mezery mezi průsvitnou a neprůsvitnou látkou. Stejně jako u žaluzií i zde je možné roletu vysunout nahoru do kazety a tím okno zcela odkrýt.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz