Látkové rolety

Vyberte si

Látkové rolety pro příjemné klima v místnosti

Vnitřní látkové rolety představují moderní způsob dekorativního designu místností nebo oken, jsou praktické, sestávají z vysoce kvalitních látek, snadno se používají a velmi snadno se instalují na většinu oken. Látkovou roletu lze plynule nastavit, aby si každý mohl určit, kolik světla může do místnosti vstoupit.

Vytváří nádherné světelné a stínové efekty, zvláště když svítí slunce a v závislosti na množství slunečního světla. Vytváří se tak příjemné klima v místnosti, abyste se cítili dobře.

roleta den a noc maestra

Hliníková kazeta je pomocí šroubů přišroubována k zasklívacím lištám okna ….

Detail
roleta den a noc Magic

Vestibulum bibendum risus a rhoncus, porta nisl id, aliquet odio …

Detail

Interiérové Rolety den a noc na stěnu

Provedení látkových rolet den a noc vycházející z klasických rolet a žaluzií, nabízí dvojí funkčnost. Jedná se o okenní stínění na míru vyrobené ze dvou vrstev luxusní látky. Obě vrstvy se mohou pohybovat nezávisle a souběžně. Vodorovné pruhy se otevírají a zavírají, aby ovládaly světlo, které prochází do interiéru. Váš pokoj bude naplněn tlumeným světlem, které zlepší použitelnost bez rizika oslnění nebo sníženého soukromí. Tento styl okenních rolet a žaluzií je ideální pro rušné domy a umožňuje vám stylově udržovat vhodné ovládání světla.

Nejlepší na roletách den a noc je jejich univerzálnost. Žaluzie velmi dobře drží svůj tvar a lze je snadno čistit, aby se odstranily běžné nečistoty. Polyester je navíc rychle schnoucí materiál, který vám umožní obnovit jejich původní krásu bez velkého prostoje.

Voálové látky jsou samy o sobě působivou funkcí. Umožňují propouštět světlo přes lehký materiál s vlákny, která minimalizují sílu přímého slunečního záření. V místnostech, kde je problémem s oslněním, se jedná o praktické řešení, které stále podporuje moderní design interiéru. Všechny rolety den a noc jsou vybaveny látkami v různých barevných kombinacích a stylech.

V nabídce jsou rolety s použitím na rám okna, které není třeba při otevírání oken nebo dveří vytahovat.

interiérové rolety den a noc

Jako ochrana před sluncem

Látková roleta je vyrobena z různých tkanin, takže v závislosti na designu látky je nabízena nejen ochrana proti slunci, ale také účinná ochrana soukromí. Tím se zabrání zvědavému a nechtěnému pohledu do místnosti zvenčí. Rolety lze instalovat na většinu oken. Jsou také vhodné pro střešní okna.

Podšívkou látky rolet je dosaženo co největšího zastínění světla, takže interiérové látkové rolety jsou vhodné zejména do dětských pokojů nebo ložnic. Přirozené denní světlo zvenčí ve dne kontrastuje s klidnou nocí bez rušivých světelných vlivů zvenčí.

Variabilní ovládání látkových rolet

Látková roleta je vybavena různými ovládacími prvky. Lze plynule nastavovat bočním nebo středovým tahem. Aby bylo možné optimálně zaručit použití rolet, je možné rolety vybavit bočním vedením. Tím zabráníte tomu, aby se látka dostala příliš dopředu, například když je okno nakloněné, což by mohlo způsobit nežádoucí pronikání světla slunečních paprsků, nebo vnějších pohledů z boku.

Látková roleta běží nepřetržitě ve vodicích lištách a zůstává tam, kde by měla být.

Venkovní látkové rolety

Umisťují se venku před okna. Nezamezí prostupu denního světla, ale ochrání před přehřátím interiéru. Venkovní látkové rolety ve většině případů jsou ovládané pomocí motorů. Látky jsou speciálně vyvinuté proti nepříznivému počasí. V poslední době se venkovní látková roleta osvědčila jako stínění na pergoly a terasy.

venkovní látkové rolety

Rolety se vzorem

Okna tvoří velmi velké části našich domovů. Když jsou holé, to znamená, bez jakékoliv dekorace, zřídka přinášejí optimální vnitřní atmosféru. Když ale přidáte látkové rolety se vzorem, můžete skutečně využít přirozeného osvětlení na maximum, a dokonce vylepšit výzdobu interiéru místnosti.

Vzory jsou vždy pěkné na pohled. Jejich popularita pravděpodobně pramení z touhy mít umělecké dílo na oděvech a jiných dekorativních zařízeních. Možná jste zvyklí vidět designové vzory na oděvech a různých doplňcích nebo nábytku nesené uměleckým sklonem. Právě v tomto duchu se vzory často používají při zastínění oken. Vzhledem k tomu, že okna zabírají v našich domovech velmi nápadný prostor, je přirozené, že jejich provedení musí být esteticky příjemné. Můžete si vybrat látkové rolety se vzorem, které mají pravidelně se opakující vzor nebo jedinečný vzor.

Látkové rolety bez vrtání

Nalepovací nebo závěsné látkové rolety jsou ideální alternativou k montáži rolet pomocí šroubů a hmoždinek. Nájemníci znají problém až příliš dobře: jejich vlastní čtyři stěny by měly být pěkně a pohodlně zařízeny. Rozhodující roli hraje správné soukromí a ochrana před sluncem. Vnitřní rolety bez vrtání umožňují snadnou instalaci přímo na okno bez vrtačky, prachu a potíží.

látkové rolety bez vrtaní

Výhody rolet bez vrtání

Velkou výhodou látkových rolet bez vrtání je samozřejmě rychlá a snadná instalace. Závěsnou roletu lze rychle namontovat na okno.

Vzhledem k tomu, že vrtání otvorů není nutné, jsou nájemci se závěsnými nebo nalepovacími roletami spokojeni a splní požadavky pronajímatele. Stejně jako u ostatních modelů rolet existuje mnoho látek a barev.

Látkové rolety s vodícími nebo krycími lištami

Pokud se rozhodnete pro látkové rolety s lištou, rozhodujete se pro více designů rolet, které lze vyrobit s milimetrovou přesností a pokud je to požadováno, umožňují instalaci bez vrtání. Rozhodnete se pro všechny běžné standardní velikosti, pro mnoho moderních barev a pro optimální tepelnou ochranu.

Můžete se také rozhodnout pro rolety, které vám nabízejí 100% zatemnění.
Pokud zatemnění není požadováno, můžete zvolit rolety s různým stupněm průhlednosti. Všechno je možné od průhledného přes neprůhledné až po úplné zatemnění. A pokud máte rádi látky barevné nebo se vzorem, můžete je doladit s barevným provedením rámu okna.

látkové rolety s vodicími lištami

Látkové žaluzie Plisé

Plisované žaluzie nebo plisované rolety se těší stále větší oblibě. Je vidět, že stále více vytlačují z trhu klasické rolety nebo závěsy. Proč? Jsou dekorativní a na oknech nebo dveřích při otevírání nepřekážejí. Možností připevnění skládaných žaluzií k okenním a balkonovým dveřím s milimetrovou přesností poskytují nejen ochranu soukromí, kterou lze dokonale upravit. Jsou také schopni vytvořit zatemnění, které je možné v nejrůznějších úrovních.

Balkonové dveře – ať už jako posuvné dveře nebo s normálním otevíráním – jsou často problémem běžných rolet a žaluzií. Protože velká plocha skla, kterou je třeba naplnit stíněním, někdy způsobuje potíže pro správné rozhodnutí. Pokud se však používají látkové žaluzie plisé, lze je pružně použít na balkonové dveře jakéhokoli druhu, jako je tomu u oken v nejrůznějších provedeních.

Zvláštní řešení je zapotřebí především u posuvných dveří, které mají podstatně silnější rám než běžné dveře a okna. Zde je nutné připevnění, které zohledňuje tento silnější rám a zajišťuje pevné držení. S ohledem na velikost povrchu skládaných žaluzií neexistují u balkonových dveří žádná omezení. Nakonec jsou skládané žaluzie k dispozici také pro zimní zahrady, které mají také velké prosklené plochy a vyžadují speciální vybavení.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz