Roleta den a noc Magic bez kazety

roleta den a noc Magic

Název: Roleta den a noc Magic
Možná použití: připevnění na zeď, na strop, do výklenku
Vlastnosti: Bez kazety
Barvy látek: výběr z 24 barevných provedení
Maximální rozměry: max. Šířka 240 cm , max. výška 250 cm
Ovládání: nekonečný řetízek, bateriový motor, elektrický motor
Cena: od 2021,- Kč bez DPH

Roleta Magic den a noc

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující pruhy v látce vytvářejí světelnou prostupnost v místnosti v závislosti na poloze rolety nebo žaluzie. Přes den lze vpustit sluneční světlo a večer je nastavena dvojitá roleta, která chrání před vnějšími pohledy.

Dodáváme denní a noční rolety na míru kompletně předmontované s bílým řetízkovým mechanismem. Za příplatek je možné dodat kovové provedení. Řetízek je možné zadat do výroby na levé nebo pravé straně. Můžete využít pohodlného elektrického ovládání, které vám usnadní život.

Se systémy den noc uděláte velmi dobrou volbu z hlediska poměru cena / výkon, snadná instalace a manipulace. Malým zatažením za roletu můžete během několika sekund změnit světelnou náladu a tím i atmosféru místnosti.

oleta Magic den a noc antracit

Perfektní funkce rolet den a noc

Rolety den a noc vyráběné na míru jsou jedním z nejmodernějších typů vnitřního stínění. Vyznačují se jak účinností při ochraně interiérů před nadměrným slunečním zářením, tak vysokou estetikou, což z nich dělá jedinečnou dekoraci oken a místností. Jedinečný vzhled denních a nočních rolet je nejpřitažlivější vlastností. Skládají se ze dvou vrstev látek.  Jedné průhledné a druhé neprůhledné. Takto uspořádaná látka vytváří střídavé pruhy. Proto se roletám den a noc říká také někdy zebra nebo duo.

Střídavé uspořádání látek se také promítá do funkčnosti. V praxi lze polohu látky libovolně upravit. To znamená nastavit jej pouze do průhledné polohy, nebo zatemňovací polohy. Tímto způsobem regulujeme stupeň zastínění interiéru.

Kam se hodí rolety den noc

Rolety den a noc budou dobře fungovat v každé místnosti. Budou funkční v kuchyni, obývacím pokoji nebo ve větším prostoru.

Jsou vhodné i pro velká okna. Mohou být také použity v ložnici, v dětském pokoji nebo v koupelně. Všestrannost denních a nočních žaluzií je tak velká, že jeden typ žaluzií lze použít v celém domě. Projekt interiérového designu je proto konzistentní a harmonický.

Dokonalý vzhled interiéru

Konstrukce tohoto typu zastínění, která umožňuje regulovat uspořádání pásů látek v různé míře překrývání, úspěšně nahrazuje tradiční záclony a závěsy. Průhledná látka působí jako jemná záclona a látka zakrývající záclony. Výhoda rolet ve formě dokonalého přizpůsobení okennímu rámu zároveň znamená, že ani menší místnosti nebudou zahlceny těžkými materiály a záclonami.

Denní a noční rolety jsou k dispozici v rozsáhlé paletě barev, takže není problém s tím, jakou barvu zvolit, aby se stínění přizpůsobilo barevnému provedení interiéru. Barvy začínají světlými barvami: bílou, béžovou nebo světle šedou a přecházejí do tmavých. Šedá, tmavě modrá, hnědá, černá. Zahrnuje také intenzivní barvy, např. Antracit, modrou, zelenou.

Barevná nabídka je důležitá také kvůli různým barvám okenních rámů. Bude snadné je sladit se světlými a tmavými rámy, např. Dřevěnými s různými odstíny hnědé.

Vyberte si látku

Jak fungují rolety den a noc

Rolety den a noc fungují na snadném a přesto geniálním principu. Vše je jednoduché a výsledek působí elegantním a nadčasovým dojmem.

Geniálně jednoduché a promyšlené

Střídavé uspořádání průsvitných a neprůsvitných pruhů umožňuje plynulou regulaci propouštěného světla do místnosti. Průsvitná látka okno nijak nestíní a neprůhledná látka propouští světlo na základě zvolené gramáže. Čím vyšší je gramáž, tím méně světla propustí. Obě látky jsou zasazeny do pevného silonu a nevisí jen tak volně ve vzduchu.

Posouváním rolety se pruhy střídavě překrývají. U klasických žaluzií je průchod světla ovlivněn úhlem lamel, ale u rolet den a noc hraje roli velikost mezery mezi průsvitnou a neprůsvitnou látkou. Stejně jako u žaluzií i zde je možné roletu vysunout nahoru do kazety a tím okno zcela odkrýt.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz