Nalepovací rolety den a noc

nalepovací rolety den a noc

Nalepovací rolety do oken

Ochrana před sluncem bývá velkým problémem zejména v jarních a letních měsících. I když si chceme užívat slunce, místnost se kvůli slunečním paprskům rychle zahřívá a výsledkem je často nesnesitelné horko. Zároveň nás intenzivní světlo může oslňovat při práci nebo sledování televize.

Naštěstí existují různé způsoby, jak regulovat množství slunečního světla, aniž bychom museli interiér zcela zatemnit. Příkladem jsou nalepovací rolety. Dnešní systémy ochrany před sluncem jsou nejen funkční, ale také slouží jako dekorace.

Různá nastavení vám umožní užít si svůj domov v příjemných teplotách a přirozeném denním světle, které je nezbytné pro lidské zdraví. Vy rozhodujete, kolik světla do interiéru vpustíte!

Nalepovací rolety den a noc s kazetou

Častou volbou jsou nalepovací rolety den a noc v kazetě, které se lepí na rám okna. Díky tomu je snadno připevníte k horní části okenního rámu bez použití vrtačky. Spouštění rolety potom probíhá bočním tahem za řetízek. Díky mnoha barevným dekorům a různým motivům se perfektně hodí do každé místnosti.

Dvojitá roleta přináší do vašeho interiéru jednu zásadní výhodu. Umožní vám rozhodnout, kolik světla a soukromí budete v místnosti mít. Obáváte se složité montáže? Není důvod. Vnitřní roleta den a noc je vybavena lepící páskou, která se instaluje přímo na okenní rám okna. Lišta pro fixaci látky zamezuje průniku světla i při naklonění okna a zabraňuje, aby vám houpající se roleta shodila květináč nebo jinou dekoraci z parapetu.

Před instalací nezapomeňte na důležitou zásadu. Nalepovací roleta den a noc v kazetě mini s vodící lištou dobře přilne k okennímu rámu pouze v případě, že podklad před lepením důkladně odmastíte. Potom bude roleta perfektně držet, aniž by hrozilo odlepení. Při případné demontáži bude nutné nahřátí fénem.

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

nalepovací roleta den a noc Maestra Profil

Nalepovací roleta den a noc Maestra Profil je v hliníkové kazetě s vodícími lištami. Roleta se lepí na okenní rám

Detail
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz