Nalepovací roleta den a noc Maestra Profil

nalepovací roleta den a noc Maestra Profil

Název: Nalepovací roleta den a noc s vodícími lištami
Možná použití: Na rám okna, do okenního rámu
Vlastnosti: Hliníková kazeta 5 cm
Barvy látek: výběr z 24 barevných provedení
Maximální rozměry: max. Šířka 180 cm , max. výška 250 cm
Ovládání: nekonečný řetízek
Jiné:  připevnění k okennímu křídlu
Cena: od 1884,- Kč bez DPH

Nalepovací roleta den noc - optimální řešení

Nalepovací roleta den a noc Maestra Profil je v hliníkové kazetě s vodícími lištami. Roleta se lepí na okenní rám, tudíž se jedná o montáž bez vrtání.

Hliníková kazeta se lepí v horní části rámu okna. Boční vedení rolety zajišťují vodící lišty, které mají vysoce kvalitní oboustrannou lepicí páskou.

Ovládání rolet

Ovládání je řešeno pomocí řetízku, který je spojen s mechanismem pro zvedání a spouštění žaluzie a rolety, takže automaticky nemůže spadnout. Barva řetízku se přizpůsobuje k barvě kazety a vodích lišt. Z důvodu bezpečnosti dětí jsou všechny rolety den a noc Maestra vybaveny dětskými bezpečnostními pojistkami.

Materiály, ze kterých je naše roleta vyráběna, jsou speciální polyesterové látky určené k jejich výrobě. Vysokou kvalitu látek potvrzují certifikáty. Materiály jsou zcela bezpečné pro zdraví.

Látka rolety den a noc Maestra je potažena speciální impregnací, která zabraňuje vnikání prachu a nečistot do struktury látky. Většina nečistot může být vyčištěna vlhkým měkkým hadříkem namočeným ve vodě. Rolety den a noc se nesmí prát ani žehlit.

nalepovací roleta den a noc Maestra do oken

Kam se nalepovací roleta den a noc hodí?

Denní a noční rolety v kazetách s neinvazivním montážním systémem v kombinaci s velmi módní látkou vnesou do jídelny, ložnice, pokoje pro hosty a firemních interiérů neobyčejnou atmosféru.

Různé typy barev dokonale vyzdobí klasické i moderní aranžmá. Látková roleta je vynikající volbou pro lidi, kteří hledají zastínění pro moderní obývací pokoj nebo kancelář. Neinvazivní a extrémně jednoduchý systém instalace rolet chrání okna před vrtáním, takže nepřijdete o záruku, a okna budou vždy jako nová.

Látka rolety je odolná vůči povětrnostním vlivům, protože je pokryta speciální impregnací, která zabraňuje zabarvení a znečištění. Čištění se provádí vlhkým hadříkem bez použití čisticích prostředků.

Vlastnosti rolet den a noc bez vrtání v kazetě

 • Roleta se vyrábí na míru individuální velikosti zákazníka
 • Kazeta s roletou je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku
 • Impregnované látky
 • Instalace bez vrtání s oboustrannou lepicí páskou
 • Lepicí vodící lišty, systém stabilizace látky
 • Individuální výběr strany ovládání
 • 10 barev kazet RAL + dřevodekor

Vyberte si látku

Vyberte si barvu hliníkové kazety

bílá a šedá hliníková kazeta
antracit a hnědá kazeta
sosna a winchester kazeta dřevo dekor
zlatý dub a ořech kazeta dřevo dekor
tmavý dub rustikál a mahagon kazeta dřevo dekor

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

Jaké zastínění oken vám pomohou lépe spát

Jaké zastínění oken vám pomohou lépe spát

Umělé světlo v noci procházející oknem vás může vzbudit, a přirozené světlo ráno vás může probudit, pokud se snažíte déle spát. Naštěstí vám zatemňující okenní rolety pomohou snížením světla, které prochází okny. Blokování světla v noci je důležité, protože ovlivňuje váš cirkadiánní rytmus. Vaše tělo je v zásadě navrženo tak, aby spojovalo světlo s bděním, a tmu se spánkem. Umělé…
Jakou roletu pověsit do okna?

Jakou roletu pověsit do okna?

Jaký typ rolet nebo žaluzií byste si měli vybrat? Klíčem k designu domu může být adekvátní výzdoba oken. Rolety do okna jsou stále nejoblíbenějším řešením, ale čelí rostoucí konkurenci látkových žaluzií Plisé nebo římských rolet. Ty nejen zdobí, ale také poskytují účinnou ochranu před sluncem. Pokud procházíte novinky o designu interiéru, pravděpodobně uvidíte prázdná okna. Díky tomu vypadají tyto místnosti…
Jak si vybrat vnitřní rolety nebo žaluzie

Jak si vybrat vnitřní rolety nebo žaluzie

Vnitřní žaluzie a rolety Toto je řešení, které získává stále více funkcí. Umožní vám chránit interiér před nadměrným slunečním zářením, vytvářejí pocit soukromí a poskytují vynikající dekorace oken, které doplňují uspořádání místnosti. Na trhu však můžeme najít velmi širokou škálu řešení – lišících se funkcí, způsobem montáže a stylem. Poradíme vám, co hledat, abyste si vybrali perfektní látkové rolety nebo…
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
  © 2024. Všechna práva vyhrazena.
  jankuncik.cz