Závěsná roleta den a noc Jazz

závěsná roleta den a noc Jazz

Roleta den a noc na zavěšení

Název: Roleta den a noc Jazz – bez vrtání
Možná použití: Na rám okna, do okenního rámu na zavěšení
Vlastnosti: PVC provedení
Barvy látek: výběr z více barevných provedení (vzorník na naší vzorkovně v Praze)
Maximální rozměry: max. Šířka 130 cm , max. výška 160 cm (max. 2m2)
Ovládání: nekonečný řetízek
Jiné:  připevnění k okennímu křídlu
Cena: od 1284,- Kč bez DPH

Závěsná roleta den a noc Jazz je primárně jedinečná. Po látce běží střídavé průhledné a neprůhledné pruhy. Jeden konec látky je trvale upevněn u montážního profilu s roletou a druhý konec prochází připevněn k hřídeli rolety.

Navinutím látky na váleček způsobíme, že se kousky látky budou pohybovat paralelně k sobě. Když před sebe umístíme dva pruhy, průhledné a neprůhledné – získáme efekt zatemnění. Standardní možností je v tomto případě boční vedení strun.

rolety den a noc na rám okna

Jak fungují rolety den a noc?

Střídavé vodorovné průhledné a zatemňovací pruhy vám umožní přesně nastavit sluneční světlo. Stačí jedno jemné zatažení za ovládací řetízek a váš pokoj je úplně zatemněný. Odtud pochází jméno den noc.

Rolety den a noc jsou ideální nejen pro domácnosti nebo byty, ale také pro hotely a kanceláře.

Víme, že plně funkční bude mít roleta pouze přesně zvolenou velikost, a proto je každá denní i noční roleta vyráběna na míru .

Odpovídající žaluzie budou nejen vypadat krásněji ve vašem okně, ale budou vám sloužit i několik příštích let. Navrhne nejlepší model vhodný pro vaše okno a místnost, postaráme se o měření a po zadání objednávky nainstalujete žaluzie.

závěsná roleta den a noc detail

Látka pro roletu den a noc

Látky, ze kterých jsou naše rolety den noc vyrobeny, jsou speciální polyesterové tkaniny určené k jejich výrobě. Vysokou kvalitu našich látek potvrzují certifikáty Oeko-Tex.

Čištění a údržba

K vyčištění rolet den a noc postačí navlhčený měkký hadřík. Pokud hodláte na rolety použít vysavač, tak buďte velmi opatrní.

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

Jaké zastínění oken vám pomohou lépe spát

Jaké zastínění oken vám pomohou lépe spát

Umělé světlo v noci procházející oknem vás může vzbudit, a přirozené světlo ráno vás může probudit, pokud se snažíte déle spát. Naštěstí vám zatemňující okenní rolety pomohou snížením světla, které prochází okny. Blokování světla v noci je důležité, protože ovlivňuje váš cirkadiánní rytmus. Vaše tělo je v zásadě navrženo tak, aby spojovalo světlo s bděním, a tmu se spánkem. Umělé…
Jakou roletu pověsit do okna?

Jakou roletu pověsit do okna?

Jaký typ rolet nebo žaluzií byste si měli vybrat? Klíčem k designu domu může být adekvátní výzdoba oken. Rolety do okna jsou stále nejoblíbenějším řešením, ale čelí rostoucí konkurenci látkových žaluzií Plisé nebo římských rolet. Ty nejen zdobí, ale také poskytují účinnou ochranu před sluncem. Pokud procházíte novinky o designu interiéru, pravděpodobně uvidíte prázdná okna. Díky tomu vypadají tyto místnosti…
Jak si vybrat vnitřní rolety nebo žaluzie

Jak si vybrat vnitřní rolety nebo žaluzie

Vnitřní žaluzie a rolety Toto je řešení, které získává stále více funkcí. Umožní vám chránit interiér před nadměrným slunečním zářením, vytvářejí pocit soukromí a poskytují vynikající dekorace oken, které doplňují uspořádání místnosti. Na trhu však můžeme najít velmi širokou škálu řešení – lišících se funkcí, způsobem montáže a stylem. Poradíme vám, co hledat, abyste si vybrali perfektní látkové rolety nebo…
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz