Roleta den a noc Magic Box

roleta den a noc Magic box - s kazetou

Název: Roleta den a noc Magic s kazetou
Možná použití: Na stěnu, do stropu, do výklenku
Vlastnosti: Hliníková kazeta 73 mm a 94 mm
Barvy látek: výběr z 24 barevných provedení
Maximální rozměry: max. Šířka 240 cm , max. výška 250 cm
Ovládání: nekonečný řetízek, elektrické ovládání
Jiné:  manuální nebo dálkové ovládání
Cena: od 3 192,- Kč bez DPH

Roleta den a noc Magic s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek.

Díky univerzálním úchytům je lze namontovat na zeď nebo na strop, a to jak nad okenní výklenek, tak dovnitř výklenku. Systém den-noc kombinuje funkce rolet a žaluzií. Roleta se skládá ze dvou rovnoběžných látek s vodorovnými pruhy, které jsou střídavě průhledné. Vrstvy látky lze posunout pod sebe, čímž lze plynule regulovat množství světla v místnosti. Rolety mají kazetu, která chrání látku před znečištěním.

V naší nabídce najdete i provedení rolet Magic bez kazety.

bílá roleta Magic v kazetě

Perfektní funkce rolet den a noc

Rolety den a noc vyráběné na míru jsou jedním z nejmodernějších typů vnitřního stínění. Vyznačují se jak účinností při ochraně interiérů před nadměrným slunečním zářením, tak vysokou estetikou, což z nich dělá jedinečnou dekoraci oken a místností. Jedinečný vzhled denních a nočních rolet je nejpřitažlivější vlastností. Skládají se ze dvou vrstev látek.  Jedné průhledné a druhé neprůhledné. Takto uspořádaná látka vytváří střídavé pruhy. Proto se roletám den a noc říká také někdy zebra nebo duo.

Střídavé uspořádání látek se také promítá do funkčnosti. V praxi lze polohu látky libovolně upravit. To znamená nastavit jej pouze do průhledné polohy, nebo zatemňovací polohy. Tímto způsobem regulujeme stupeň zastínění interiéru.

Kam se hodí rolety den noc

Rolety den a noc budou dobře fungovat v každé místnosti. Budou funkční v kuchyni, obývacím pokoji nebo ve větším prostoru.

Jsou vhodné i pro velká okna. Mohou být také použity v ložnici, v dětském pokoji nebo v koupelně. Všestrannost denních a nočních žaluzií je tak velká, že jeden typ žaluzií lze použít v celém domě. Projekt interiérového designu je proto konzistentní a harmonický.

Vyberte si látku

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz