Látková roleta den a noc Twintex

látková roleta den a noc Twintex

Název: Látková roleta den a noc Twintex
Možná použití: Na zeď, do stropu, do ostění
Vlastnosti: Luxusní provedení, nerezová zátěžová lišta
Barvy látek: výběr z více jak 40 barevných provedení
Maximální rozměry: max. Šířka 220 cm , max. výška 280 cm
Ovládání: nekonečný řetízek, bateriový motor, elektrický motor
Jiné:  připevnění ke zdi, možnost hranaté nebo půlkulaté kazety
Cena: od 4023,- Kč bez DPH

Luxusní roleta Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci. Chrání členy domácnosti před očima sousedů a chodců, zejména v bytech v přízemí. Vnitřní žaluzie ve dne i v noci zajišťují, že se budete cítit vždy pohodlně.

V poledne si můžete zdřímnout nebo sledovat film bez odrazů na obrazovce. Jsou k dispozici v mnoha barvách a možnostech montáže. Podívejte se, jaké funkce vykonávají ve dne i v noci a kam je nainstalovat. Zjistěte, proč byste je chtěli mít doma nebo v kanceláři.

Jak fungují denní a noční žaluzie a rolety Twintex?

Provoz žaluzií ve dne v noci závisí na vzájemné poloze dvou paralelních žaluzií. Každá z nich se skládá ze střídavých zatemňovacích pruhů a průhledných pruhů. Lehkým posunutím látek vůči sobě zakryjete průhledné nebo neprůhledné pruhy. Tímto způsobem získáte optimální úroveň zatemnění.

Rolety posouváte dnem i nocí jemným zatažením řetízkového ovládání. Jeho samo blokovací mechanismus zabraňuje náhlému pádu rolety, což zvyšuje bezpečnost používání.

roleta den a noc Twintex bílá

Vnitřní rolety ve dne v noci

Ve dne se rolety otevírají jako moderní žaluzie ve dne v noci. Přes ně propadá do místnosti dostatek rozptýleného slunečního světla. Střídavé, těsně rozmístěné pásy účinně odvádějí pozornost kolemjdoucích. Díky těmto verzím denní a noční rolety zvyšují soukromí jejich uživatelů.

Žaluzie ve dne i v noci výrazně snižuje tok světla a viditelnost zvenčí. Můžete si tak pohodlně zdřímnout uprostřed dne v optimálně zatemněném interiéru. Zatemňovací vnitřní rolety ve dne i v noci také eliminují nepříjemné odrazy na monitorech a televizních obrazovkách. Takže můžete pohodlně sledovat filmy a fotografie.

Omezují dopad světla z pouličních lamp a jiných zdrojů nočního světla. Chrání také soukromí členů domácnosti skrýváním interiérů domů před pohledy sousedů a kolemjdoucích. Stínící rolety vám umožňují navodit tu správnou atmosféru ve dne v noci a večer strávit kvalitní čas společně.

Zvyšují pocit bezpečí domácnosti a pohodlí při spánku.

vnitřní rolety Twintex

Možnost instalace rolet Twintex

Rolety Twintex můžete mít v hliníkových kazetách a volně visící, které vyžadují vrtání otvorů. Jejich instalace je již náročnější. Je třeba co největší roviny.

látky Twintex

Látky a barvy

Látková roleta Twintex je k dispozici v široké škále barev. Můžete si vybrat nejen barvu látky, ale také montážní systém. Výsledkem je stylová dekorace v moderním stylu, která ladí s barvami vašeho pokoje. Nabízíme světlé i tmavé barvy rolet. Najdete je také v neutrálních a sytých barvách. Přizpůsobíte je stylu jakéhokoli interiéru ve vaší domácnosti nebo podnikání.

Hodí se Twintex žaluzie do každé místnosti?

Díky mnoha výhodám a způsobům montáže se denní a noční žaluzie používají v různých vnitřních prostorách. Denní a noční rolety v kazetách jsou ideální pro okna, která mají dostatek místa nad okenním výklenkem.

V různých velikostech můžete rolety připevnit na velká okna v obývacím pokoji a na malá okna v koupelně. Díky dostupnosti mnoha barev si je můžete vybrat do jakékoli místnosti.

Twintex rolety jsou zárukou kvalitního zastínění a ochrany soukromí. Nabízejí vám optimální osvětlení pro vaši ložnici, kancelář nebo obývací pokoj. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů v souladu s nejvyššími standardy výroby.

tmavá látková roleta den noc Twintex
 • Rolety na okna z materiálů v barvách, které si vyberete
 • Záruka, že rozměry našich výrobků budou odpovídat parametrům, které jste zadali
 • Rychlé dodání hotových výrobků
 • Kvalitní rolety s dlouhou životností (záruka 60 měsíců)
 • Bezpečnost zajištěná samo brzdícím mechanismem rolet
 • Více možností montáže
 • Pohodlí odpočinku a soukromí ve dne i v noci.

Vyberte si nejlepší žaluzie Twintex ve dne i v noci, a vytvořte perfektní podmínky pro práci i volný čas. Denní a noční rolety zajišťují optimální osvětlení interiéru ložnic, obývacích pokojů, kanceláří a kuchyní. Účinně také chrání soukromí členů domácnosti v koupelně, ložnici a dalších místnostech. Jsou k dispozici v široké škále barev a jsou efektivní dekorací.

béžová roleta den a noc Twintex

Geniálně jednoduché a promyšlené

Střídavé uspořádání průsvitných a neprůsvitných pruhů umožňuje plynulou regulaci propouštěného světla do místnosti. Průsvitná látka okno nijak nestíní a neprůhledná látka propouští světlo na základě zvolené gramáže. Čím vyšší je gramáž, tím méně světla propustí. Obě látky jsou zasazeny do pevného silonu a nevisí jen tak volně ve vzduchu.

Posouváním rolety se pruhy střídavě překrývají. U klasických žaluzií je průchod světla ovlivněn úhlem lamel, ale u rolet den a noc hraje roli velikost mezery mezi průsvitnou a neprůsvitnou látkou. Stejně jako u žaluzií i zde je možné roletu vysunout nahoru do kazety a tím okno zcela odkrýt.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
  © 2024. Všechna práva vyhrazena.
  jankuncik.cz