Rolety na okna bez vrtání

rolety na okna bez vrtaní

Uvažujete o posílení svého interiéru roletami, ale váháte si udělat do oken díry ze strachu, že by se poškodily? Pořiďte si rolety na okna bez vrtání a proměňte je mrknutím oka, bez nutnosti vrtáku, šroubů, a ještě méně hmoždinek.

Upevnění je pomocí okenních háčků nebo extrémně odolné oboustranné lepicí pásky, která se lepí přímo na křídlo vašeho okna. Tento typ instalace neovlivňuje strukturu okna a zároveň vám umožňuje vše bez vrtání.

Rolety jsou ideální pro výklopná a otočná okna, pohybující se okna, která se otevírají dovnitř nebo ven. Jsou skvělou volbou pro pronajaté byty nebo pokud si chcete jen usnadnit život.

Nabízíme tři stupně transparentnosti rolet pro optimální řízení světla

  • transparentní – průsvitné, ochraňují interiér před zrakem během dne a UV zářením
  • poloprůsvitné – rozptýlí světlo diskrétně a zastiňuje prostor i ve večerních hodinách
  • blackout – pro vás zajistí skvělé soukromí a plnou kontrolu nad přicházejícím světlem

Naše rolety na okna bez nutnosti vrtání vám umožní vdechnout jemnost do vašeho interiéru a promění váš pokoj v útulné hnízdo.

Naše kolekce látek nabízí několik barev a vzorů. Nadčasové, jasné základní barvy nebo dokonce neutrální barvy a sezónní trendy. Tyto barvy budou perfektně ladit s vaší dekorací, ať už moderní nebo spíše klasickou. Pro každý styl interiéru existuje látka. Naše rolety na okna bez vrtání mohou vnést do vaší dekorace nádech diskrétní elegance nebo být středem pozornosti vašeho interiéru.

Které barvy upřednostňovat? Bílá je zárukou delikátní atmosféry, oslnivého vykreslení a zenové atmosféry.

Šedá evokuje luxus a sofistikovanost a zároveň poskytuje intimní kokonový aspekt a spoustu jemnosti.

Zelená je zárukou intimní, klidné místnosti, která podporuje relaxaci a pohodu.

Mezi nebem a mořem modrá barva fouká vítr svěžesti, nadšení a změny scenérie v našich interiérech.

Vysoce dynamická a stimulující, červená vnáší do místnosti nádech a vylepšení.

Je jasně v módě, černá dodá vašemu interiéru charakter a eleganci.

barevné rolety na okna bez vrtaní

Zatemňovací rolety na okna bez vrtání

Zatemňovací rolety jsou ideální pro zatemnění místností, protože jejich látky jsou často tlustší než látky polopropustné nebo průsvitné látky. Proto je zatemňovací roleta s neprůhlednou látkou ideálním řešením pro vaši ložnici nebo pro váš obývací pokoj.

Roleta na okno bez vrtání vyrobená na míru nebo připravená k instalaci vám pomůže dosáhnout úplného zatemnění, což je velmi praktické u oken bez vnějších okenic. Kromě zatemnění vašeho pokoje poskytne zatemňovací roleta další dekorativní vzhled.

Propracovaná řada rolet vám usnadní nalezení barvy, která dokonale odpovídá vašemu stylu interiéru. Rozhodněte se pro roletu bez vrtání pro vaši ložnici, kde můžete strávit klidné noci a probouzet se ve skvělé kondici.

Stmívatelné rolety na okna den a noc bez vrtání

Pokud nechcete svůj prostor úplně zatemnit, dokonalým řešením jsou látkové rolety den a noc. S průsvitnou roletou ve dne v noci můžete využít různé polohy pásů a rozhodnout o množství světla, které vstupuje do vašeho pokoje.

Navzdory skutečnosti, že roleta úplně nezastaví přicházející světlo, stále si zachováváte soukromí. Látka je dostatečně neprůhledná, aby zabránila zvědavým očím. Ideální pro okno směřující do ulice.

Stále chcete mít možnost zatemnit místnost? Pak můžete použít roletu den-noc, aby tmavými pruhy blokovala většinu příchozího světla.

Vyberte si barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru, pro vaše nové rolety. Látky v klidných tónech lze snadno kombinovat s různými styly interiérů. Například béžová duo roleta je dokonalá v rustikálním interiéru, zatímco bílé duo rolety jsou ideální pro moderní skandinávský interiér.

Chcete, aby vaše okna přitahovala pozornost? Pak se rozhodněte pro tmavé a výrazné barvy, jako je šedá nebo černá roleta.

Pokud máte hliníkové nebo PVC okna, není nutné přivrtání. S upínacími spony nebo pomocí lepení můžete zafixovat dekoraci okna bez vrtání. Takto je můžete snadno pověsit přímo na okno. Pokud žijete v pronajatém domě a chcete se vyhnout poškození okna, je to perfektní řešení.

roleta den a noc Magic box - s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek……….

Detail
látková roleta den a noc Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci.

Detail
roleta den a noc Magic

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující ..

Detail
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz