Rolety na okna

rolety na okna

Rolety na okna do interiéru

Rolety na okna jsou skutečnou klasikou, pokud jde o soukromí a ochranu před sluncem v obytných prostorech. Spolehlivě chrání před zvědavými očima a dodávají vašemu domovu velmi zvláštní a individuální nádech. O tom není pochyb.

S roletou se vždy rozhodnete správně. Nechte se inspirovat naší řadou produktů! Ať už se jedná o dvojitou roletu den a noc, průhlednou nebo neprůhlednou variantu, individuální výrobky jsou vždy na míru!

Instalaci rolet nechte na nás

Látková roleta na okna má ovinutou látku přes válečkovou trubku, a v případě potřeby jednoduše znovu odvalena z okna. Aby se roleta neotáčela sem a tam, je roleta udržována dokonalým mechanismem, který roletu udrží v požadované výšce.

Instalují se odlišně v závislosti na vybraném produktu. Rolety můžete v zásadě upevnit na okenní křídlo, do okenního výklenku nebo do zasklívací lišty.

Lze jej také připevnit na zeď nebo strop. Mnoho variant je připevněno přímo k oknu pomocí speciálních držáků. Roleta je nejen velmi rychle na okně, ale může být také znovu odstraněna, aniž by došlo k poškození okna.

Od průhledných po zatemňovací

Díky svým různým vlastnostem představují velmi univerzální ochranu: Rolety na okna jsou k dispozici v různých stupních průhlednosti.

Transparentní rolety zajišťují vysokou úroveň propustnosti světla, poloprůhledné rolety jsou neprůhledné.

Zatemňovací rolety na okno jsou průsvitné až do přibližně 14 % a zároveň neprůhledné. Varianta zatemnění je vhodná například do dětského pokoje. Díky tomu je místnost temná, ale ne úplně, což může být pro mnoho dětí děsivé.

Pokud zvolíte transparentní model, většina světla poté pronikne do místnosti. Uzavřené zařízení vám umožní vidět ven během dne. Pokud se však podíváte do svého obytného prostoru zvenčí, uvidíte pouze kontury.

Ale pozor: tyto rolety na okno neposkytují ve večerních hodinách dostatečné soukromí.

Průsvitné rolety na okna

U průsvitných variant je to jiné. Ty filtrují sluneční paprsky od UV záření – pěkné světelné efekty vytvářejí úžasně uvolněnou atmosféru. Ve večerních hodinách nabízí tento tvar mírnou ochranu soukromí, lze vidět pouze obrysy.

Pokud se naopak chcete chránit před zvědavým pohledem a světlem jak ve dne, večer, tak v noci, měli byste se rozhodnout pro zatemňovací roletu do oken.

Pružné zatemnění okna

Zvažte jednu z našich dvojitých rolet den a noc. Vyznačují se kombinací materiálů neprůhledných a průhledných látkových proužků. Pokud je to nutné, můžete přizpůsobit dopad světla zvenčí svým osobním potřebám.

Roletou částečně neprůhlednou, zcela zatemňovací nebo rolující na střední úroveň.

Před nákupem byste si měli určitě přeměřit okno, abyste našli správný stínící systém. Například pro instalaci na okenní křídlo potřebujete přesnou velikost tabule skla, plus malý převis pro dokonalé ztmavení. Klika okna by však nikdy neměla být zakryta roletou!

roleta den a noc Magic box - s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek……….

Detail
látková roleta den a noc Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci.

Detail
roleta den a noc Magic

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující ..

Detail
květinová roleta den a noc VERNAZZA

Luxusní květinová roleta den a noc od Německého výrobce Erfal. Výrazné vzory se hodí …

Detail
roleta den a noc se vzorem Foligno

Látková roleta den a noc se vzorem Foligno nabízí dvě barevná provedení.

Detail
roleta den a noc s vlnkami Lola

Látková roleta den a noc s vlnkami Lola nabízí unikátní provedení pro vaše okna

Detail
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz