Proč byste si měli pořídit rolety den a noc i do vašeho bytu

Bydlíte v panelovém či bytovém domě a nevíte, jaké pořídit žaluzie? Žádný problém! Rolety den a noc jsou skvělou volbou nejen do domu, ale právě i do bytu. Získáte díky nim příjemné soukromí, a navíc díky jejich jedinečné absorpci tepla nebudete mít v létě v bytě takové horko. Kromě toho také krásně doplní váš interiér.

Jak rolety den a noc fungují?

Rolety den a noc se skládají ze dvou různých látek, které se vzájemně překrývají. Vy si tak snadno nastavíte přesně takovou průsvitnost, jakou budete chtít. Tento prvek z nich dělá výhodnější variantu než klasické rolety, které musíte vytáhnout celé.

Vše se navíc velice snadno ovládá, a to řetízkem nebo dálkově. Rolety den a noc tedy nabízí nejen estetickou stránku, kdy krásně doplní váš interiér, ale především vám poskytnou efektivní funkčnost.

jak fungují rolety den a noc

Hodí se do každé místnosti

Při výběru rolet den a noc si můžete zvolit z široké škály odstínů a druhů materiálu. Všechny využívané látky jsou však vysoce odolné, a proto se skvěle hodí i do koupelny nebo kuchyně. Vlhkého prostředí se s těmito roletami rozhodně bát nemusíte.

Snadno se udržují

Rolety den a noc udržíte velice snadno jako nové. Látka se totiž při používání sama efektivně zbavuje prachu. Pro extra čistotu je můžete jednou za čas vysát luxem, který odstraní všechny zbytky nečistot.

Zalichotí vašemu interiéru

Stínící technika ve vašem bytě nemusí plnit jen funkční úlohu, ale může váš interiér i vyzdobit. Rolety den a noc působí velmi estetickým dojmem. Stačí jen vybrat vhodnou barvu, která bude ladit s daným pokojem.

Při výběru rolet dbejte kromě vzhledu také na míru stínivosti. Bílé látky samozřejmě nebudou nikdy clonit do takové míry, jako je tomu u tmavších materiálů. Nebojte se ale, že byste si museli pořizovat jen černé rolety, všechny materiály jsou vysoce kvalitní a nabízí vysokou míru stínivosti.

roleta den a noc Twintex bílá

Získáte naprosté soukromí

Díky kvalitní stínivosti docílíte s roletami den a noc naprostého soukromí. Je jen na vás, zda chcete mít v bytě skoro úplnou tmu nebo naopak sluneční svit jen lehce ztlumit. Díky inovativnímu mechanismu překrývání dvou různých látek si můžete polohu rolet nastavit do nejmenšího detailu.

Montáž už snad nemůže být jednodušší

Pro obyčejné rolety je typické, že při jejich instalaci dojde k vrtání do oken a vzniku nepořádku. S roletami den a noc to tak ale být vůbec nemusí. Pokud se totiž chcete vrtání vyhnout, stačí využít PVC háčky, na které se rolety uchytí.

Jestliže byste raději využili rolety vrtané, ani to není práce na celý den. Montáž zvládnete sami, nebo si pozvěte odborníky, abyste si ušetřili námahu.

Rolety den a noc jsou skvělou volbou do bytu, ať už bydlíte kdekoli. V létě se vyhnete vysokým teplotám a v zimě budete mít dostatek soukromí i přes rozsvícené lampy. Rolety navíc ozvláštní a doplní váš interiér a zároveň nadchnou svojí bezproblémovou funkčností.

montáže rolet den a noc
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz