Rolety den a noc na dálkové ovládání

rolety den a noc na dálkové ovládaní

Rolety den noc ovládané na dálku

Moderní rolety a žaluzie s motorem vám nabídnou mimořádný komfort. Roletu nemusíte tahat nahoru a dolů pomocí řetízku nebo jiného manuálního ovládání. Elektrickou roletu lze pohodlně ovládat stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači nebo pomocí integrovaného spínače.

Stačí jedno kliknutí! Po probuzení tak můžete roletu vytáhnout ještě před tím, než vstanete z postele. Nebo se nemusíte zvedat z pohovky, abyste roletu zatáhli během sledování televize.

Varianta ovládání „Elektrická roleta den a noc s motorem“ je možné zvolit v kombinaci s různými látkami. Při vaření nebo odpočinku u televize si zvyknete na snadné ovládání elektrických interiérových rolet.

látková roleta den a noc Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci.

Detail
roleta den a noc Magic

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující ..

Detail
květinová roleta den a noc VERNAZZA

Luxusní květinová roleta den a noc od Německého výrobce Erfal. Výrazné vzory se hodí nejen …

Detail
roleta den a noc Magic box - s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek.

Detail
roleta den a noc se vzorem Foligno

Látková roleta den a noc se vzorem Foligno nabízí dvě barevná provedení.

Detail
roleta den a noc s vlnkami Lola

Látková roleta den a noc s vlnkami Lola nabízí unikátní provedení pro vaše okna

Detail

Elektrická roleta s motorem: ovládání stisknutím tlačítka

Snadno si nastavte, kolik světla elektrická roleta propustí do vašeho interiéru. Bezdrátové ovládání funguje přesně a spolehlivě. S dálkovým ovládačem nebo spínačem můžete flexibilně reagovat na sluneční paprsky nebo si zajistit více soukromí stisknutím tlačítka.

Bateriový motor s funkcí dálkového ovládání

Pohodlné dálkové ovládání bateriové motorizace rolet a žaluzií se často používá u oken, která jsou obtížně přístupná. Může jít o okna, které jsou umístěna příliš vysoko, nebo se před nimi nachází pohovka či jiný kus nábytku.

Bateriový motor rolet a žaluzií využívá dálkové ovládání, které vám usnadní stažení a vytažení rolet do požadované výšky. Namísto řetízkového systému, který je nutné manuálně ovládat pro každé okno zvlášť, vám postačí jedno stisknutí na dálkovém ovladači. Tím se stává ovládání rolet skoro dětskou hrou – a zároveň je bezpečné pro děti!

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2023. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz