Černé rolety den a noc

černé rolety den a noc

Černé rolety den a noc vypadají velmi elegantně. Většina lidí dává přednost roletám neutrálních barev. Někteří milují světlé nebo tmavé rolety a harmonii barev nepřikládají velký význam.

Černé rolety jsou nepochybně vidět jen zřídka, ale v určitých kontextech dávají dokonalý smysl. Pro někoho, kdo silně reaguje na úplněk a je náměsíčný nebo v důsledku toho nemůže spát, může být neprůhledné tmavé okenní stínění skutečným požehnáním.

Černá roleta den a noc může velmi dobře ladit se světlými barvami obývacího pokoje. Nejtmavší barva v barevném spektru bude z důvodu vkusu jistě zřídka považována za žádanou roletu. Přesně řečeno, černá barva vůbec není příjemná barva.
Musíte však vědět, že preference této barvy ovlivňuje také psychiku.

Má tedy smysl to vyvážit jinými barvami. Silné kontrasty mají také silný účinek. Označují silné osobnosti. Slunce a ochrana soukromí jsou určitě v popředí než funkce rolet.

Roleta na míru – oblíbená sluneční ochrana po generace

Podle svých preferencí si můžete vybrat mezi průhlednou, průsvitnou a tmavší variantou. Transparentní pruhy rolet den a noc mají podobné vlastnosti jako průsvitné závěsy, ale mají tu výhodu, že nabízejí ochranu soukromí, i když je místnost dost osvětlena.

Zatemňovací rolety den noc, které jsou neprůhledné vůči světlu, jsou ideální zejména pro ložnice.

Rolety na míru se díky své nekomplikované montáži a snadno použitelné technologii osvědčily a těší se velké oblibě. S výrobky na zakázku na vyžádání neexistují žádná omezení pro vaše vytváření místností kromě maximální šíře rolet den a noc.

černé rolety den a noc se vzorem

Černé rolety den a noc se vzorem LOWELL vypadají velmi elegantně.

Detail
černé rolety den a noc se strukturou

Černé rolety den a noc se strukturou vypadají velmi elegantně.

Detail

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2023. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz