Bílé rolety den a noc

bílé rolety den a noc

Bílé rolety den a noc - sněhobílé

Dodejte svému interiéru extra hloubku díky roletě den a noc v bílé barvě. Tato roleta, která sedí s elegancí a láká vaše oko k jemnému mřížkovému designu, je ideální pro vytvoření iluze prostoru ve vašem domě, nebo minimalisticky vytvořit ultramoderní kuchyň.

Kombinace pohyblivých průsvitných a neprůhledných pruhů, které vám poskytnou větší flexibilitu vůči světlu a soukromí, bude bílá vypadat úžasně oproti bledě nebesky modré barvě, což vám umožní snadno vytvořit přirozený barevný kontrast.

Inteligentní řešení rolety den a noc v bílém provedení lze ovládat pomocí standardního řetízku nebo motorizovaného systému včetně chytré motorizace.

Bílá je opravdu dokonalá barva, protože je kombinací všech barev ve spektru a ráda se přizpůsobí ke všem ostatním barvám, což odráží a zvětšuje její mnoho odstínů.

Je vzácné najít v přírodě nebo v našich simulovaných bílých věcech pravou bílou, protože celá škála odstínů vyzařuje z jasně bílé do máslově bílé až modravě bílé a všech odstínů mezi nimi. Můžeme poděkovat výrobcům barev za to, že nás oblékli bílými barvami, každá s jemným, téměř nepostřehnutelným rozdílem odstínů.

Dokonalá dekorace na okna

Den a noc rolety v bílé barvě mají kromě užitných funkcí také jednu další výhodu, kterou je dekorace místnosti, ve které je nainstalována. Pečlivé zpracování a perfektní přizpůsobení povrchu okna činí z žaluzií nebo rolet stylový doplněk k designu interiéru. Jejich instalací můžete rychle změnit byt a dát mu moderní atmosféru.

Bílá barva zatemňovacích pruhů navíc působí dojmem elegance a perfektně zapadá do různých barev stěn a doplňků, což z ní činí jedno z nejuniverzálnějších řešení. Roleta den a noc se používá nejen v obytných budovách, ale také v kancelářích, protože poskytují vynikající ochranu před slunečním zářením dopadajícím do místnosti a zároveň působí efektně a elegantně.

bílá roleta den a noc Provo

Inteligentní řešení rolety den a noc v bílém provedení lze ovládat pomocí standardního řetízku ..

Detail
bílá roleta se sktrukturou EVERETT

Dodejte svému interiéru extra hloubku díky roletě den a noc v bílé barvě se strukturou.

Detail
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz