Vnitřní rolety den a noc

vnitřní rolety den a noc

Vnitřní rolety den a noc jsou vyrobeny z dvojitě zavěšené látky s vodorovnými pruhy, které jsou střídavě průsvitné a zatemňující.

Jeden konec látky je trvale připevněn ke kazetě s roletou a druhý konec prochází přes zátěžovou lištu, a je připevněn k navíjecí hřídeli.

Vnitřní roleta den a noc se ovládá pomocí řetízku a navinutím látky na trubkovou hřídel můžete zajistit, aby se kousky látky pohybovaly paralelně k sobě. Když umístíte dva průhledné a zatemňovací pruhy proti sobě, získáte efekt zatemnění.

Jak fungují vnitřní rolety den a noc?

Střídavé vodorovné průhledné a zatemňovací pruhy vám umožní přesně nastavit sluneční světlo. Stačí jedno jemné zatažení za řetízek a váš pokoj je zastíněný nebo úplně zatemněný. Odtud pochází jméno den noc.

Denní a noční vnitřní rolety jsou ideální nejen pro domácnosti nebo byty, ale také pro hotely a kanceláře.

Víme, že plně funkční bude roleta pouze s přesně zvolenou velikostí, proto je každá denní i noční roleta vyráběna na míru.

Odpovídající rolety budou nejen vypadat krásněji ve vašem okně, ale budou vám sloužit i po několik příštích let.

Výhody

Existuje mnoho výhod denních a nočních rolet. Můžete pozorovat, co se děje venku, aniž byste byli vidět. Látky chrání váš interiér před zvědavým pohledem kolemjdoucích a sousedů.

Díky kombinovaným funkcím žaluzií, rolet, záclon a závěsů můžete manipulovat s množstvím světla vstupujícího do vašeho pokoje, aniž byste museli roletu úplně stáhnout.

Vytvářejí ve vašich pokojích jedinečnou atmosféru a díky vhodnému výběru látek můžete vytvořit vizuální dojem interiéru, upravit proporce oken i celé místnosti.

Pokud jde o výběr správné látky, je nejlepší poradit se zkušeným odborníkem, což vám doporučujeme.

roleta den a noc Magic box - s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek……….

Detail
látková roleta den a noc Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci.

Detail
roleta den a noc Magic

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující ..

Detail
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2023. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz