Vnitřní rolety

vnitřní rolety

Vnitřní rolety do oken

Vnitřní okenní rolety byly lidstvu známy od 18. století, protože v tomto okamžiku se poprvé objevily v palácích, vilách a v nejmajestátnějších místnostech bohatých lidí. Velmi příznivě zdůrazňují interiér místnosti, pokud jsou vyrobeny z látek.

Pokud je interiér vyzdoben v provensálském stylu, rolety se perfektně hodí do oken. Zdůrazní všechny výhody okna. Je důležité si uvědomit, že pokud je místnost vyzdobena v klasickém stylu, je lepší nepoužívat vnitřní rolety, které jsou vyrobeny z přírodního materiálu.

Závěsy mohou zdůraznit nádheru, eleganci a harmonii místnosti.

Vnitřní rolety neobvyklých tvarů

Plisované rolety jsou vyrobeny z vlnité látky. Dokonalá kombinace jeho textury a plisování umožňuje použití těchto rolet do oken v jakékoli místnosti.

Tyto produkty se úspěšně používají k zastínění neobvyklých tvarů oken: trojúhelníková, lichoběžníková a půlkruhová.

V zavěšeném stavu skládané rolety vytvářejí estetický okenní stínění a po vytažení zůstávají téměř nepostřehnutelné. Rozmanitost barev látek vytváří podmínky pro designové experimenty.

Pastelové barvy lze použít v obývacím pokoji a ložnici, světlé barvy v dětském pokoji a kuchyni. Budou dobrým akcentem tamního interiéru.

Skládané vnitřní rolety do jsou skvělým řešením pro milovníky originality a stylu.

plisé rolety

Vnitřní rolety ve dne i v noci – kombinujte funkčnost a mimořádný design

Populární vnitřní rolety den a noc mají promyšlený design, díky kterému je jejich používání tak pohodlné. Skládají se z dvojitých pruhů se stejnými průhlednými a zastiňovacími pruhy látky připevněných na speciální trubkový váleček. Běžně se ovládají řetízkovým mechanismem.

Po umístění průhledných pruhů proti sobě budete moci zaplnit místnost světlem, po posunutí tmavší látky si můžete odpočinout od spalujícího slunce. Přesunutím různých pruhů do střední polohy můžete navíc upravit stupeň osvětlení interiéru podle svého vkusu.

U vnitřních rolet den a noc do můžete nezávisle nastavit množství světla v místnosti nejen v průsvitných a stínících režimech, ale také vytvářejí relaxační soumrak. Navíc zabírají málo místa a umožňují použití okenního parapetu jako polic pro pokojové rostliny nebo dekorativních prvků. Instalace některých rolet den noc nevyžaduje vrtání otvorů do okenních rámů, což pomáhá zachovat záruku na nová okna. Navíc se tento typ vnitřních žaluzií snadno čistí.

Vybrané látky lze speciálně impregnovat antistatickým účinkem, a nečistoty opatrně odstranit vlhkou houbou. Takové modely mají dlouhou životnost, vynikající pevnost, snášejí vlhkosti a slunečního záření. Další důležitou výhodou je obrovský výběr barev dostupných látek.

roleta den a noc Magic box - s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek……….

Detail
látková roleta den a noc Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci.

Detail
roleta den a noc Magic

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující ..

Detail
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2023. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz