Látkové rolety den a noc

látkové rolety den a noc

Látkové rolety den a noc nejen chrání před slunečním zářením a snižují viditelnost do místností zvenčí. Jsou také estetickým doplňkem interiéru bytu. Díky snadné montáži a intuitivnímu ovládání je jejich každodenní používání rychlé a pohodlné.

Látkové rolety budou fungovat jako zastínění pro okna nebo různé výklenky. Mohou být také použity jako projekční plátno. Jsou vhodné pro všechny typy oken, a proto se jedná o jedno z nejuniverzálnějších řešení, které si doma můžete vybrat.

Látky a vzory

Bohatá kolekce vzorů a barev látek umožňuje vytvořit konzistentní a estetickou výzdobu, která ladí s interiérem. Při výběru materiálu byste měli věnovat pozornost funkci a povaze místnosti, kde bude roleta instalována. Světlé, průhledné látky opticky zvětší místnost a osvětlí ji.

Vzorované materiály zase dodají interiéru hloubku a prostornost. Taková řešení jsou ideální pro obývací pokoj nebo kuchyň. V místnostech používaných jako ložnice během dne (např. Pokoje pro malé děti) stojí za to použít zatemňovací látky, které umožní úplné ztmavnutí interiéru. Látkové rolety den a noc jsou dobrý nápad, jak zastínit okno hned na první dojem.

látkové rolety den a noc detail lišty

Složení látkových rolet den noc

Stínící systém den noc se skládá ze střídajících se vodorovných pruhů materiálu. Jeden z nich je ve formě sítě (záclonovina), která propouští sluneční paprsky. Druhá zase omezuje jejich přítok do místnosti. Změnou polohy látky způsobíte, že se kousky materiálu budou pohybovat paralelně k sobě.

Když dáte před sebe dva pruhy, průhledné a neprůhledné – získáte efekt zatemnění. Toto řešení vám umožní manipulovat s množstvím světla vstupujícího do interiéru, aniž byste je museli zvedat.

Látková roleta den noc může být vybavena kazetou s vodícími lištami, která zajistí její stabilní vedení a přilnutí ke sklu. Tím se sníží možnost kývání látky během průvanu v bytě a možnost naklonění okna. Použití lišt také umožní lepší zastínění interiéru.

roleta den a noc Magic box - s kazetou

Roleta den a noc Magic s velkou kazetou byla vytvořena tak, aby zakrývala celý okenní výklenek……….

Detail
látková roleta den a noc Twintex

Látková roleta den a noc Twintex je kombinací vnitřní rolety a žaluzie, které zajišťují optimální tmu ve dne i v noci.

Detail
roleta den a noc Magic

Roleta Magic pro den a noc regulují dopad světla a ochranu soukromí podle vašeho přání. Střídavé průhledné a ztmavující ..

Detail
květinová roleta den a noc VERNAZZA

Luxusní květinová roleta den a noc od Německého výrobce Erfal. Výrazné vzory se hodí …

Detail
roleta den a noc se vzorem Foligno

Látková roleta den a noc se vzorem Foligno nabízí dvě barevná provedení.

Detail
roleta den a noc s vlnkami Lola

Látková roleta den a noc s vlnkami Lola nabízí unikátní provedení pro vaše okna

Detail
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2023. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz