Vrchol terasové markýzy od firmy Stobag: chytrá kombinace markýzy a přední části s typickým charakterem pergoly. Stabilní konstrukce je obzvláště stabilní a tudíž odolná vůči povětrnostním vlivům, chrání před sluncem a deštěm a dělá z terasy chráněné oblíbené místo. Extra pokoj pro domácnost, praktická kuřácká nebo venkovní zóna pro gastro provozy, hotely, kavárny. U markýz Stobag se rozmanitosti využití téměř nekladou meze. Užijte si svůj oblíbený venkovní prostor s terasovou markýzou, která velmi dobře vypadá a elegantně zapadne do architektury.

terasová markýza Pergolino Stobag

Terasové markýzy se vyznačují svou stabilitou. Do posledního detailu promyšlené, přesně na míru dané situaci a vždy ve špičkové formě, pro malé i velké terasy, tak oceníte vaši terasovou markýzu.

Náš tip: Díky flexibilním možnostem provedení může být terasová markýza dokonce skutečnou alternativou k volně vysouvací markýze.

výsuvná terasová markýza

TERASOVÁ MARKÝZA PERGOLINO P3600

Flexibilní terasová markýza pro požitek z terasy na slunci i za deště!

Taková, která dodrží, co slibuje: To je nová terasová markýza PERGOLINO P3600 od společnosti STOBAG. Jako ideální ochrana před sluncem a nepříznivém počasím nabízí mnoho výhod pro venkovní fanoušky a vytváří další venkovní prostor s velkou stínící plochou.

S novým, filigránovým designem dodá terasová markýza nejen vaší terase středomořský šarm, ale také vytvoří otevřenou a zároveň chráněnou atmosféru. Nový automatický uzamykací systém profilu zajišťuje vysoké napětí látky. Na přání integrovatelné, stmívatelné LED osvětlení vykouzlí atmosférickou atmosféru a požitek z terasy až do pozdních nočních hodin.

Propracovaná robustní nosná konstrukce z hliníku a nosný profil pod vodicími lištami zajišťují vysokou stabilitu. Systémy mohou být volitelně vybaveny vodními očky v přední části látky.

Naše doporučení: Dostatečný sklon a volitelně dodávaná vodoodpudivá látka s nataženým zadním dílem zajistí ještě lepší odvod dešťové vody.

terasová markýza Pergolino P3600

Podpěry PERGOLINO P3600 jsou upevněny pomocí zemnících objímek, ve volitelně dostupném květinovém žlabu nebo podnožkách a poskytují tak potřebnou stabilitu, i když jsou vystaveny větru. Tenkou hliníkovou konstrukci markýzy PERGOLINO lze snadno sestavit pomocí posuvných podpěr, držáků a vodicích lišt.

Díky integrovanému mechanismu plynové pružiny a novému pohodlnému automatickému zámku padacího profilu je látka neustále napnuta v jakékoli vytažené poloze. Díky vodnímu kanálu a použití vodoodpudivé látky může dešťová voda lépe odtékat, pokud je sklon svahu vhodný. LED osvětlení lze volitelně integrovat do vodicích lišt nebo příčných výztuh.

terasová markýza s led osvětlením

Fotogalerie terasové markýzy Pergolino

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz