Co chrání místnost před nadměrným slunečním zářením, ale poskytuje soukromí a dokonalé přizpůsobení vašemu domu nebo kanceláři? Moderní řešení jsou nejen elegantní, odolná a funkční, ale také snadno sestavitelná. Pokud nechcete vrtat otvory do zdi, stropu nebo okenního rámu, můžete zvolit látkové rolety bez vrtání. Tato verze nabízí několik vnitřních systémů zastínění oken, takže si jistě vyberete něco vhodného pro vás.

rolety bez vrtání

Rolety bez vrtání

Každou roletu není třeba šroubovat do otvorů ve zdi, stropu nebo rámu okna. V dnešní době výrobci nabízejí širokou škálu řešení, která umožňují vyhnout se vrtání. Na trhu jsou nyní k dispozici látkové rolety bez vrtání. Tento způsob se používá u dekorativních římských rolet bez vrtání nebo základních látkových rolet. Pro montáž bez vrtání, která neuvažuje s vrtáním, jsou k dispozici rolety s kazetami nebo volně zavěšené.

Okenní rolety bez vrtání jsou perfektním řešením, když nad oknem není místo pro instalaci systémového konektoru. Možnost by mohla být použita v místech, kde je konstrukce stěny nebo okenního rámu například v pronajatém bytě nebo v kanceláři. Montáž bez vrtání je rychlá a nevyžaduje žádné odborné dovednosti (invazivní montáž vyžaduje nejvyšší přesnost). Kazety lze nalepit nebo upevnit na speciální držáky, které jsou součástí látkových rolet.

Okenní rolety bez vrtání

Římské rolety bez vrtání

Římské rolety montované bez vrtání jsou ideálním řešením pro lidi, kteří hledají levný způsob, jak zastínit okna v bytě či domě. V nabídce jsou různé typy rolet, ale bez invazivních římských rolet by to nešlo. Praktické a funkční vám umožní nejen snížit množství slunečního záření pronikajícího do vašeho domova, ale také efektivně zajistit vaše soukromí. Naše římské rolety se odlišují tím, že se jedná o verzi římské rolety Areo, kterou lze neinvazivně instalovat na rám okna. Proč je toto důležité? Především proto, že toto řešení umožňuje dále ozdobit vaše okno například závěsy. Rolety, které se montují na okno, navíc zabírají méně místa lze je tedy použít i v malých místnostech. Díky rozmanitosti tvarů, barev a vzorů římské rolety dokonale zapadnou do vlastností a potřeb každého interiéru!

Naše římské rolety určené k montáži na okenní rám a hodí se prakticky ke každému oknu. Stačí zadat šířku a výšku rozložené rolety, vybrat si látku dle vlastního výběru a ovládací stranu rolety a můžete zadat objednávku. Výjimkou jsou pouze okna, která mají větrací otvor v horní části rámu bohužel v tomto případě není montáž těchto rolet možná.

Římské rolety bez vrtání

Látky na římské rolety

Látkové rolety do oken v našem sortimentu jsou vyrobeny z nejkvalitnějších látek. Díky tomu jsou odolné vůči nečistotám, pomačkání nebo usazování prachu. Je proto snadné je udržovat v perfektním stavu, zejména proto, že látky, které vybíráme, neblednou na slunci a vždy si zachovají svůj výrazný a elegantní vzhled. Budou proto skutečnou ozdobou vašeho okna. Důležité je, že nabízíme širokou škálu barev látek, ze kterých vám můžeme vyrobit římskou roletu. K dispozici jsou zatemňovací i záclonové látkové římské rolety. Základní římské rolety nabízejí látky s hotovými tunýlky a jejich profil je vždy v bílé barvě a velmi esteticky. Hodí se ke každému stylu interiéru a díky široké škále barev a druhů látek se dají v místnosti dokonale sladit.

Látky na římské rolety bez vrtání

Zatemňovací rolety bez vrtání

Pokud máte rádi snadnou montáž a chcete si vybrat tu správnou barvu z atraktivního portfolia, je zatemňovací roleta bez vrtání tou správnou volbou. Najdete zde také svou oblíbenou z klasické barevné škály od žluté po černou. Pokud jste nadšeni trendy barvami, určitě máme v sortimentu něco podle vašeho vkusu: růžovou, fialovou nebo trendy, výraznou zelenou.

Zatemňovací rolety bez vrtání  jsou dostupné ve verzi zatemňující a plně zatemňující.

Rolety bez vrtání se připevňují na okna nebo dveře pomocí příchytek nebo lepicích pásků. Při montáži není potřeba používat vrtáky a další nářadí. Výhody: Na jedné straně mohou roletu bez vrtání snadno namontovat i bez manuálních dovedností. Na druhou stranu se vyhněte vrtání otvorů do rámů dveří a oken. Zejména v pronajatých bytech je důležité, aby bylo možné beze zbytku odstranit soukromí a ochranu před sluncem.

Zatemňovací rolety bez vrtání

Látkové rolety den a noc bez vrtání

Duo rolety, známé také jako rolety den a noc, se vyznačují svým sofistikovaným funkčním designem. U tohoto typu rolet se střídají průhledné a neprůhledné látkové pruhy. To umožňuje světlu vstupovat do místnosti a zároveň blokovat nežádoucí pohledy a oslepující sluneční světlo. Intenzitu světla lze regulovat dle individuálních přání.

Látkové rolety den a noc bez vrtání se snadno instalují a jsou k dispozici pro okna i dveře. Díky praktickým držákům svěrek není u těchto modelů vrtání nutné. Díky charakteristickému pruhovanému vzhledu dvojitých rolet, které jsou dostupné v mnoha oblíbených barvách, vznikají atraktivní hry světla. Moderní design v kombinaci se střídáním světla a stínu vytváří fascinující optické efekty.

Látkové rolety den a noc bez vrtání
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz