Plisé

plisé žaluzie

Plisé žaluzie

Plisé pro okno je druh sluneční clony ve formě látky vtlačené do akordeonu umístěného na profilech. Plisé žaluzie jsou srolovány a rozvinuty ručně se shora nebo zdola. To umožňuje přesné přizpůsobení zastínění části okna, přes kterou dopadají dráždivé sluneční paprsky.

K dispozici jsou neinvazivní žaluzie pro okno, a pro montáž na lištu u skla. U nás je najdete v mnoha barvách, ve světlých a tmavých odstínech.

Jak se ovládají na okně?

Možnost ovládání Plisé se shora a zespodu se promítá do zvýšené funkčnosti látek. Zakrytím vybraných částí okna můžete přesně regulovat množství světla vstupujícího do místnosti.

Tato funkce je obzvláště užitečná, když dva lidé používají stejnou místnost různými způsoby. Poté můžete zakrýt část okna, na kterou svítí slunce, a zbytek okna nechat odkrytý. Díky tomu je možné pracovat na počítači bez odrazů na monitoru a současně číst knihu.

Proč stojí za výběr pro vaše okna?

Plisé žaluzie jsou moderním řešením problému nadměrného osvětlení interiérů domů a kanceláří. Umožňují přesnější řízení množství světla vstupujícího do místnosti.

Instalací do okna získáte mnoho důležitých výhod:

  • můžete zakrýt celé okno a získat efekt silně zatemněného interiéru
  • můžete zakrýt kteroukoli část okna, abyste zabránili dopadu dráždivého slunečního světla dovnitř, aniž byste ztratili veškeré světlo
  • můžete zabránit odrazům světla na obrazovce televizoru nebo počítače
  • v místnosti získáte efektivní a moderní design
  • barvu můžete upravit podle velikosti místnosti a opticky ji zvětšit
  • Nainstalujte do okna Plisé a získejte větší možnosti ovládání osvětlení ve vaší domácnosti a kanceláři

Nabízíme krásné a moderní okenní stínění Plisé v mnoha barvách a odstínech. Můžete je přizpůsobit oknům ve své ložnici, obývacím pokoji, kanceláři nebo dokonce v koupelně.

Na oknech zvýší vaše pohodlí při odpočinku a práci a umožní několika lidem bez problémů využívat jednu místnost. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si nejlepší okenní stínění pro vytvoření optimálně osvětlené relaxační a pracovní zóny.

plisé žaluzie na okně

Co je Plisé do oken?

Plisé žaluzie nebo rolety je moderní skládané stínění, dostupné v široké škále barev. Látky dostupné na našich webových stránkách mají různé vlastnosti, od těch nejjednodušších, které zajišťují soukromí, až po tepelně izolační látky nebo dokonce 100% zatemňovací látky.

Okenní žaluzie jsou estetické, funkční a snadno instalovatelné výrobky, které dokonale ladí se současným minimalistickým trendem v interiérovém designu.

Typy plisovaných žaluzií

Nabízíme několik typů; neinvazivní a invazivní. U nich se obě okna měří jiným způsobem, který je spojen s odlišným způsobem instalace.

Základní neinvazivní Plisé jsou připevněny na okenním rámu pomocí speciálních háčků nebo přilepovací pásek. Při výběru má zákazník možnost zvolit typ závěsů. Háčky okenního rámu se používají pro okna, která se otevírají, a páskové háčky pro okna, která se neotevírají.

Invazivní Plisé jsou v rámu upevněny u skla okna pomocí čtyř malých šroubků, které jsou vyvrtány do lišty vedle skla, a poté jsou háčky zasunuty do takzvaných botek.

Oba typy montáže se snadno demontují, aby se vyčistilo okno nebo osvěžila látka.

Jak změřit okno?

Rozměry jsou vždy uvedeny v milimetrech (mm). Šířka je vzdálenost mezi vnějšími okraji rámu kolem skla. U hotového výrobku je to šířka látky. Výška je délka okenního křídla, což je u hotového výrobku délka s háčky a textilie překrývající sklo a zasklívací lištu.

Další možné provedení

Na řetízek , elektrické, na baterie, na šnůru.

plisé na řetízek
Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2024. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz