Modré rolety den a noc

modré rolety den a noc

Roleta den a noc v modré barvě může hrát zvláštní roli v interiérovém designu a může být použita k nastavení elegantních a efektních akcentů. Modré rolety nebo žaluzie se vyrábí v různých odstínech modré.

Barevné efekty jsou zvláště účinné v místnostech s vysokými okny. Pokud si vyberete roletový systém, látku rolety a vzor, ​​obdržíte svou modrou roletu v hotové velikosti jako ochrannou clonu a sluneční clonu pro vaše okno.

Modrá roleta den a noc s královským nádechem

Vzhledem k tomu, že modrá je barva moře a nebe, vyzařuje roleta den a noc v modré barvě zvláštní klid a chlad. Modrá je také barva vody, proto jsou do koupelny ideální modré rolety v tmavších barevných odstínech.

Modrá okenní roleta den noc, která je vhodná do vlhkých místností, je u našich zákazníků velmi oblíbená jako ochrana soukromí v koupelně. Vzhledem k široké škále barev, možnostem kombinace s hotovými velikostmi, výrobou na míru, vzory, roletovými systémy a mnohem více, si každý může najít svou modrou roletu jako ochranu soukromí a ochranu před sluncem.

Modré látky rolet den a noc dodávají vašim pokojům královský nádech. Zejména tmavě modrá dává světlým místnostem smyslné barvy. Tmavé styly vybavení získávají díky hluboké barvě elegantní nádech. Dovedné barevné kombinace s modrou také vytvářejí námořní vkus.

Látky v provedení den a noc, které jsou primárně určeny jako ochrana před sluncem, mohou být chytře integrovány do designu místnosti. Zpočátku bez ohledu na strukturu látek lze barevné kombinace optimálně přizpůsobit situaci v místnosti. Třpytivé efekty a integrované speciální struktury v látkách umožňují realizovat cílené světelné efekty v místnostech prostřednictvím stupňů průhlednosti.

Více možností provedení

Stejně jako ostatní barvy má modrá barva více provedení. V závislosti na gradaci odstínu existuje škála od ledově modrých tónů po hlubokou oceánskou modř.

Světle modré tóny zahrnují odstíny velmi světle modrých tónů, které někdy splývají ve stříbrných a šedě zbarvených oblastech. Silné barvy umožňují nuance od nebesky modré po oceánskou modrou. Hluboké přechody do noční modré jsou chápány jako tmavě modré.

Modré barvy hrají v interiérovém designu zvláštní roli. Zpočátku chápána jako poměrně studený tón, modrá může být použita jako elegantní provedení. Díky dopadu světla se koupají vaše pokoje tmavě modré tóny ve zvláštním světle. Světle modré tóny rozjasní jinak temně zařízené pokoje.

Zejména pokoje s vysokými okny umožňují speciální barevné efekty prostřednictvím modrých látek.

Rolety a žaluzie na míru

Rolety den a noc se vyrábí na míru podle požadavků zákazníka. Díky tomu se dokáže přesně přizpůsobit velikosti okenního skla nebo okenního výklenku, čímž zabrání estetickému oddělení materiálu od povrchu a zabrání spontánnímu pohybu při otevření okna. Zákazník si navíc pro snadnou obsluhu vybere stranu ovládání.

strukturovaná modrá roleta s proužky

Roleta den a noc v modré barvě se strukturou a proužky může hrát zvláštní roli v interiérovém designu a může být použita k nastavení elegantních a efektních akcentů.

Detail
modrá roleta se vzorem den a noc

Roleta den a noc v modré barvě s potiskem může hrát zvláštní roli v interiérovém designu a může být použita k nastavení elegantních a efektních akcentů.

Detail

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2022. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz