Hnědé rolety den a noc

hnědé rolety den a noc

Rolety den noc v hnědé barvě v přírodním dekoru skvěle spojují tóny země a doplňují nábytek ze dřeva a kůže. Vyberte design ve světlém nebo tmavém odstínu a přidejte svému designu správnou hloubku. Propracovanější interiér však bude vyžadovat něco trochu jiného. Proto v naší kolekci hnědých rolet najdete elegantní vzory, poutavé a výjimečné odstíny látek.

Kromě toho, že vypadají stylově, jsou hnědé rolety den a noc Blackout skvělým způsobem, jak dosáhnout zatemnění prostředí. Zajišťují klidný spánek snížením nežádoucího světla a jsou ideální volbou pro ložnice. Pomáhají předcházet oslnění na televizích nebo na počítačových obrazovkách.

Hru světla a stínu můžete zažít ve zcela nové dimenzi s dvojitými roletami. Můžete jej použít k individuální regulaci dopadu světla. Tyto modely se vyznačují pevně tkanými strukturovanými povrchy, které ponoří každou místnost do příjemné atmosféry.

Pokud jde o barvu, skupina látek je spíše vyhrazena. Spoléhá se na přírodní tóny a poměrně jemnou šedou. To znamená, že lze splnit každý vkus a každý životní styl. Vzhledem k tomu, že rolety nebo žaluzie bodují také svou vhodností pro počítačová pracoviště a vlhké místnosti, je okenní dekorace vhodná také do kancelářských místností a pracoven, kuchyně nebo koupelny.

Roleta na míru – oblíbená sluneční ochrana po generace

Podle svých preferencí si můžete vybrat mezi průhlednou, průsvitnou a tmavší variantou. Transparentní pruhy rolet den a noc mají podobné vlastnosti jako průsvitné závěsy, ale mají tu výhodu, že nabízejí ochranu soukromí, i když je místnost dost osvětlena.

Zatemňovací rolety den noc, které jsou neprůhledné vůči světlu, jsou ideální zejména pro ložnice.

Rolety na míru se díky své nekomplikované montáži a snadno použitelné technologii osvědčily a těší se velké oblibě. S výrobky na zakázku na vyžádání neexistují žádná omezení pro vaše vytváření místností kromě maximální šíře rolet den a noc.

roleta den a noc hnědý melír

Rolety den a noc s hnědým melírem WYK v přírodním dekoru skvěle spojují tóny země a doplňují nábytek ze dřeva a kůže.

Detail

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2022. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz