Béžové a krémové rolety den a noc

béžové a krémové rolety den a noc

Béžové a krémové rolety den a noc vytvářejí ve vašich pokojích přirozenou a harmonickou atmosféru. Díky velké škále barev lze béžové rolety použít kdekoli a velmi dobře ladit například se stylem venkovského domu nebo koloniálním stylem.

Rozmanitost barev sahá od písku přes slonovinu až po sahara béžovou nebo krémovou. V závislosti na množství slunečního světla poskytují krémové rolety útulné a teplé světlo.

Béžové rolety den a noc můžete použít téměř ve všech místnostech. Pro nerušený spánek doporučujeme naše béžové nebo krémové zatemňovací rolety.

Světle béžová a krémová roleta den a noc

Všechny požadavky lze splnit pomocí rolet den a noc t z této skupiny látek. Jedna látka vypadá jemně strukturovaná s pravidelnými svislými pruhy. Průhlednou mřížkovou strukturu protínají pravidelné vodorovné pruhy v barvě látky.

U tmavších modelů jsou horizontální pruhy obzvláště poutavé. Většina barevných variant se hodí do důstojného obytného prostoru i do moderního pokoje pro mládež nebo do pracovních prostor, které trpí nepříjemným slunečním zářením.

Výskyt světla lze individuálně regulovat nastavením látkových panelů. Dvojité rolety lze také vyčistit.

Světle béžová a krémová roleta den a noc zajišťuje skutečné vizuální osvěžení vašich oken. Chcete-li také chytře kombinovat harmonicky vyvážený vzhled s co největší funkčností, je tato veselá a uvolněná ochrana proti slunci doporučením.

Rolety na míru zajištují ochranu proti teplu, chladu a hluku, snížení tepelných ztrát a ochranu proti oslnění a samozřejmě účinnou ochranu soukromí. Díky zatemňovací látce máte mega výkonnou ochranu před světlem, která věrně dohlíží na zcela chráněný spánek.

Rolety a žaluzie na míru

Rolety den a noc se vyrábí na míru podle požadavků zákazníka. Díky tomu se dokáže přesně přizpůsobit velikosti okenního skla nebo okenního výklenku, čímž zabrání estetickému oddělení materiálu od povrchu a zabrání spontánnímu pohybu při otevření okna. Zákazník si navíc pro snadnou obsluhu vybere stranu ovládání.

béžové a krémové rolety den a noc

Béžové a krémové rolety den a noc se strukturou vytvářejí ve vašich pokojích přirozenou a harmonickou atmosféru.

Detail
roleta den a noc se vzorem béžová LANSING

Béžové a krémové rolety den a noc se vzorem vytvářejí ve vašich pokojích přirozenou a harmonickou atmosféru.

Detail

Proč právě rolety den a noc?

Rolety den a noc jsou složeny ze dvou druhů látek. Průhledná látka se střídá s neprůhlednou a posouváním se upravuje propustnost světla do místnosti. Regulace světla je plynulá a přirozeně si ji přizpůsobíte denní době i aktuální potřebě.

Neprůsvitnost závisí na gramáži neprůhledné látky. Čím vyšší gramáž látky, tím méně propustí světla. Množství propouštěného světla ovlivní i barva neprůhledné látky. Tmavé odstíny přirozeně absorbují více světla než světlá látka.

Rolety den a noc umožňují plynulé nastavení stínění a zároveň se nemusíte bát, že by někde prosvítalo světlo. Rolety mají ve spodní části zátěžovou lištu, takže se nikde nekrabatí a ani při průvanu nepropustí do pokoje více světla, než je požadováno.

Konzultace zdarma

Potřebujete poradit?

Napište nám nebo nás navštivte na naší vzorkovně v Praze.
    © 2022. Všechna práva vyhrazena.
    jankuncik.cz